Mixéry OMNIBLEND: edice Love of Raw

Protože se mě spousta lidí ptá, jaký bych doporučila mixér a proč, rozhodla jsem se sepsat svoji osobní zkušenost :)

Dlouho jsem hledala, zkoušela a testovala mixéry. Rozhodli jsme se totiž v rámci naší rodinné firmy, že budeme šířit nejen informace o živé stravě, ale i prakticky doporučíme něco, co je podle nás to nejlepší nebo alespoň hodně dobré.

IMG_6184_s

Blender JTC OMNIBLEND LIFEMIX

Dopadlo to tak, že jsme asi 8 měsíců zkoušeli nejrůznější mixéry. Dokonce jsme si nechali i nějaké zaslat přímo z Asie z tamních továren, o kterých jsme si dle jiných referencí mysleli, že jsou opravdu jedinečné a skvělé. Nakonec jsme byli hodně zklamaní, mixéry hlučely, skákali po stole, nerozmixovali ořechy a byli pro mě prostě nepoužitelné.

Sama jsem do té doby mixovala na VITAMIXU, takže jsem měla opravdu vysoké měřítko a pracovala jsem tedy s profesionálním vysokorychlostním mixérem, který využívají RAW Chef kuchaři po celém světě. Jediná nevýhoda, která na něm je, je jeho cena. Pro některé to samozřejmě nehraje žádnou roli, ale pro většinu je to většinou otázka č.1 nebo č.2 :)

Záměr nebyl na mixérech vydělat co nejvíce peněz, ale nabídnout něco, co lidem změní jejich stravování za rozumnou cenu a čím umixují prostě cokoliv stejně jako ve Vitamixu. V době, kdy jsem přestávala věřit, že nějaký levnější a stejně kvalitní mixér jako VITAMIX najde, tak se objevil mixér OMNIBLEND.

IMG_610_s

Speciální edice Love of Raw

O několik let později se mi splnil velký sen. Podařilo se mi vytvořit speciální edici mixérů OMNIBLEND. Takovou, která vám bude pomáhat, inspirovat, rozradostňovat, podporovat, upěvňovat, hýčkat a ještě vytvářet nebeské dobrůtky :-)

Čím je tento mixér speciální? Aneb dělám věci tak trošku jinak…. :)

  • Mixéry jsou uloženy ve speciální krabici, která obsahuje pozitivní afirmace, které mixér harmonizují.
  • Mixéry jsou v mém skladu uložené mezi krystaly, které byly vybrané přímo pro tyto mixéry.
  • Pro mixéry jsem provedla úplňkový rituál pro podporu toho, co vám mají přinést :) Tedy nejenže vám bude mixér mixovat dobrůtky, ale z celého srdce vám přeji, aby vám připomínal, symbolizoval a ztělesňoval a hlavně zhmotňoval vše, co si budete přát. Abyste věděli, že NIKDY NENÍ POZDĚ COKOLI VE VAŠEM ŽIVOTĚ ZMĚNIT …vaše tělo, mysl, zdraví, partnera, zemi, koníčky, jídlo….
  • Na přední straně mixéru je umístěné moje logo, které už samo o sobě je kosmogramem pro podporu přirozené stravy a cesty za přirozenějším a zdravějším způsobem stravování, pomáhá udržet si zvyk a návyk jíst vědoměji, čistěji a výživněji a byl stáhnut přímo pro tento projekt paní Lockerovou, která pomáhala vybudovat tzv. moravský stonehenge (kamenný menhirový kruh v Klentnici) a i pro něj vytvářela kosmogramy a dále vytvořila například karty Cesta ke grálu a mnoho dalších mandal a obrazů.
  • Na přední straně mixéru je dále speciální afirmace, která mi změnila život. Tenkrát se to dělo opravdu během pár dní po jejím použití :) Jde o tuto afirmaci: IT´S NEVER TOO LATE CHANGE YOUR LIFE – NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT ŽIVOT … a jít tam, kde cítíte, že je to pro vás to radostné, to šťastné, to láskyplné, to úžasné, to léčivé a kouzelné… TO, po čem vaše duše a srdce touží naprosto nejvíc.
  • Cítím, že jsem připravila a vytvořila mixér s DUŠÍ a také velkým SRDCEM a ohromnou RADOSTÍ… A je to nádherná duše! Těším se, až mi napíšete, co se vám s mixérem přihodilo a co zažíváte. Třeba si jej i pojmenujte. Dejte mu pozornost a následně si tu pozornost dejte hlavně sami sobě :-)
    Přála bych si, aby vám připomínal, že ZÁZRAKY jsou možné, že ZÁZRAKY prostě JSOU… Můžou se vám dít tady a teď :) Přizvěte je do svého života, očekávejte je každý den a uvidíte, co se bude dít. Věřte, začnete si připadat jako v pohádce. Moje rada: ZAMĚŘTE POZORNOST na láskyplné ZÁZRAKY a dovolte jim vstoupit do vašeho těla. Každé ráno si můžete po probuzení říct, že povolujete RADOSTNÉ ZÁZRAKY a poděkovat :)

Parametry mixéru OMNIBLEND:

Multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Vhodný pro domácnosti i do profesionálních RAW restaurací.

Model: Omniblend I
Otáčky/min.: 38 000
Motor: 3 Horse power – 3 koňské síly
Výkon: 2,238 Watts (3HP)
Nádoba: Tritan BPA-Free (Eastman CoPolyester)
Objem nádoby: 2l nebo 1,5l
Hluk: 83.8 Db (u nejvyšších otáček)
Hmotnost: 4,3 kg
Rozměry: 19 x 20 x 51 cm (š x h x v)
Součástí balení:  ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem.
Záruka: 5 let
Barva: bílá (MILK), bordó (CHERRY) a černá (BLACK)
Cena: 7 400,- Kč s dopravou a mojí knihou ZDARMA

 

KNIHA ZDARMA:

Při objednávce zadejte do poznámky název mé knihy, kterou si přejete zdarma dodat.

Kniha - Vánoce Kniha - dětská Kniha - čokoláda

 

Podívejte se, co umí

Natočila jsem, jak dokáže Omniblend udělat během pár sekund mouku ze slunečnicových, sezamových a dýňových semínek, kakaových bobů a nakonec pastu ze syrové mrkve:

A proč to vše dělám? Proč prodávám mixéry?

Protože cítím, že je to jedno z mých poslání, má NEJVYŠŠÍ RADOST, to co mě naplňuje. Dělám to vše hlavně z lásky a se záměrem pomoci vám na cestě za přirozenější, výživnější a nutričně bohatější stravou a následně i za radostí ze sebe samých, radosti z maličkostí i z celého vašeho života. Protože pokud začnete zářit vy, tak rozzáříte i své okolí