//Ta nejlepší videa, která mi otevřela oči a která Vám pomůžou změnit nejen stravovací návyky :)

Ta nejlepší videa, která mi otevřela oči a která Vám pomůžou změnit nejen stravovací návyky :)

Videa, která vám můžou otevřít oči a být třeba i posledním impulzem k malým či hodně velkým změnám ve vašem stravování a také myšlení:)

Rozhodla jsem se vytvořit tento příspěvek jako zdroj motivace pro ty, kdo hledají nějaký impulz k tomu, jak změnit nejen svoje stravování, ale i myšlení a přístup k životu a potřebují k tomu pádné argumenty nebo prostě něco, co je přesvědčí :)

Moje cesta byla hodně přirozená a intuitivní, ale tahle videa mě prostě nadchla, inspirovala, motivovala, dala mnoho informací a pobavila zároveň. Slibuju, že se rozhodně nudit nebudete:)

Investujte tedy svůj čas do zdraví, jak tělesného tak duševního tím, že na některé z videí kouknete:)

A pokud máte nějaké svoje oblíbené video, které Vám pomohlo k nějaké změne, tak mi jej zašlete, ráda se podívám a případně i přidám přímo do článku:)

Téma: MLÉKO, MASO a CUKR

Moje doporučení:

Skvělé video, které Vám zodpoví na mnoho otázek ohledně mléčných produktů a rozhodně vás namotivuje, pokud motivaci k vypuštění nebo omezení mléčných produktů potřebujete. Udělejte to pro sebe a mrkněte na něj. Já jej viděla několikrát:) A ten, kdo jej viděl, tak začal svůj přístup k mnoha stravovacím zvyklostem měnit. Děkuji za tohoto řečníka a video:)

A pokud by Vás toto video zaujalo, tak se podívejte i na jeho další video: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Téma: KLYSTÝR

Délka videa: 7 minut

Moje doporučení:

Video, které bylo pro mě tím posledním, co mě namotivovalo do toho TO zkusit:) Jsem za těch 7 minut informací vděčná, protože to, co dokáží udělat klystýry pro vaše zdraví je opravdu zázrak.

Více informací o klystýrech v mém článku zde: Klystýr jako rituál

Téma: OSOBNOSTNÍ ROZVOJ A POZITIVNÍ MYŠLENÍ

Moje doporučení:

Velmi známý dokument Australanky Rhondy Byrne shrnuje všechny teorie posledních sedmdesáti let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý je založen na zkušenostech účinkujících psychologů a “učitelů úspěchu”, kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Pokud hledáte tajemství šťastného a radostného života, tak se určitě podívejte, mohlo by Vás to hodně posunout:) Já jsem jej viděla několikrát a pokaždé, když se na film dívám, tak má pro mě novou zprávu a vždy je pro mě novou inspirací:)

https://www.youtube.com/watch?v=8yB8Q307VK0

Téma: ČTYŘI DOHODY – Jaroslav Dušek

Moje doporučení:

Vtipné a skvělé představení, který si můžete stáhnout k poslechui na mp3 a slyšet jej několikrát, jako tu nejlepší komedii :) Díky čtyřem dohgodám si uvědomíte mnoho a můžete se posunout k plné radosti ze života zase o kousek blíž.

https://www.youtube.com/watch?v=kGJZJWYpqL8

Téma: LEŽ, KTEROU ŽIJEME

Délka videa: 8 minut

Moje doporučení:

Na tohle kratké video si udělejte čas, dojde vám během několik minut tolik věcí, zapadne vám tolik souvislostí a budete mít trošlu nadhled nad vším, co se v současnotsi z hlediska stravování a dalších témat děje. Když už bytse nekoukli na žádné, tak na tohle si tu chvilku opravdu udělejte a sdílejte jej dál:)

https://www.youtube.com/watch?v=ipe6CMvW0Dg#t=29

Více informací o klystýrech v mém článku:

Téma: MOTIVACE K ŽIVOTU

Moje doporučení:

Shlédnutím tohoto videa se mnohým z nás otevřou oči a uznáme, že problémy, které řešíme jdou hodit za hlavu. Mnoho z nás také pochopí, kdo to má v životě opravdu težké. Ale domníváme se, že patrně všichni „smeknete” před člověkem, který dokázal překonat nepřekonatelné a dokázal se tak vypořádat s problémem, který je pro většinu lidí nemyslitelný.

O kom je vlastně řeč? Hlavní postavou je Nick Vujicic, člověk, který mnoha lidem dal inspiraci do života. Pomohl jim pochopit, že zdánlivě nepřekonatelné problémy se dají brát jako maličkosti. Ale především člověk, který se narodil bez končetin a přesto je rád za život, který žije a je šťastný.

Kde bere mladý muž, který se narodil bez horních i dolních končetin, sílu zvládat svou obtížnou životní situaci? V čem tkví tajemství jeho stálého úsměvu, dobré nálady a lásky, kterou prokazuje lidem kolem sebe? Jaký je Boží plán pro náš život? V čem spočívá skutečná hodnota? Co může změnit náš postoj, naše srdce? Můžeme se i my stát požehnáním pro druhé? Odpovědi najdete ve videu :)

Téma: UMĚNÍ ZÁKONA PŘITAŽLIVOSTI

Moje doporučení:

Nádherné video s Marií Diamond, která vysvětluje, jak pracuje se záměrem. Nejvíce mě zaujalo, že v době, kdy byla velmi mladá, jí přišla zpráva z vesmíru, že svou činností a prací bude inspirovat půl miliardy lidí. Rozhodně nevěděla, jak to udělá a protože díky svému duchovnímu učiteli uměla pracovat se záměrem, tak když uspořádala svoji první přednášku, na kterou tenkrát nikdo nepřišel, tak ji stejně odříkala nikoli pro prázdné židle, které před sebou měla, ale pro tu půl miliardu lidí. Cokoli co pak dělala, tak vždy dělala se záměrem, že to dělá pro půl miliardy lidí. A pak vznikl film The Secret, který vidělo více než půl miliardy lidí….. :)

Téma: SPIRITUALITA, ŠTĚSTÍ, INSPIRACE, ÚSPĚCH

Moje doporučení:

Jedn z mých nejoblíbenějších speakrů, na jehož několika seminářích jsem byla a kterého obdivuji za jeho schopnost inspirovat a motivot lidi. Pokud jej neznáte, tak si jej poslechněte a třeba vás zaujme natolik, že se rozhpdnete také nějaké semináře absolvovat. Pro mě opravdu velká inspirace:) A hlavně jeho videa a semináře jsou tak vtipné, že jej opravdu vnímáte celý den bez toho, aniž byste si zapnuli mobil nebo přemýšleli nad něčím jiným, jeho energie je prostě velmi strhující :)

2016-06-10T17:11:24+00:00