Cuketové sýrové RAW špagety

Naprosto jednoduché raw špagety, které máte za pár vteřin hotové.

Ingredience:

  • 1 malá cuketa
  • 1 lžíce za studena lisovaného olivového oleje (doporučuji MINERVU – nebo se vždy dívejte na ty, které jsou původem z Řecka – ty jsou velice lahodné)
  • 2 polévkové lžíce sušeného kokosového mléka od Wild & Coco (Mladý kokos)
  • 3 polévkové lžíce lahůdkového droždí od Vitalvibe (pro sýrovou chuť a doplnění vitamínů skupiny B – jsou to vlastně čistá přírodní béčka)
  • šťáva z půlky citrónu
  • růžová himalájská sůl

Co potřebujete:

Postup:

Nejdříve si cuketu naspiralizujte na spiralizéru. Vzniklé špagety vložte do mísy a přidejte všechny ingredience a promíchejte. Poté dle vaší chuti ještě přidejte droždí, citrón, olej či sůl. Špagety můžete promíchat s vašimi oblíbenými nasekanými bylinkami či pažitkou, rajčátky či olivami  a navrch nastrouhat trošku kešu oříšků nebo lískových oříšků místo sýru.


Dárek pro vás: SLEVA na TOP kokosové produkty od WILD&COCO

Připravila jsem pro vás ve spolupráci s firmou WILD&COCO (dříve Mladý kokos) slevu 100,- Kč, kterou můžete uplatnit při odběru jejich kokosového zboží nad 500,- Kč

Celé mladé kokosy, RAW kokosovou vodu v lahvi nebo kokosovou dužinu či další kokosové produkty jako kokosové jerky v mnoha příchutích, kokosový olej, kokosové másla,pomazánky, kokonutelu, kokosové sušené mléko či detoxikační nebo kokosové balíčky můžete zakoupit na adrese www.wildandcoco.com

Pro získání slevy stačí při dokončení objednávky do políčka kód kupónu zadat kód RAWZUZKA a stisknout tlačítko „použít kupón”.


Nejprodávanější na Love of Raw

2018-12-21T06:43:15+01:00
Přejít nahoru