VŠE O ZELENÝCH POTRAVINÁCH

speciální nabídka

Jan Noah

zakladatel a majitel firmy Vitalvibe, specialisty na bio a raw životodárné potraviny

S naší firmou Vitalvibe jsme pro vás připravili speciální slevu 15 % (mimo akční produkty) při použití kódu v pokladně: LOVEGREEN na veškeré zelené potraviny a unikátní směsi zelených travin a řas. Vyzkoušet tak můžete chlorellu, spirulinu v mnoha podobách, mladý ječmen, mladou pšenici či speciální zelené směsi travin, řas a probiotik.

Sleva se vztahuje na tyto produkty:

Použijte v pokladně kupón: LOVEGREEN

Potřebujete-li dál poradit se zelenými potravinami, kontaktujte přímo odbornou poradnu Vitalvibe, kde se vám budeme rádi individuálně věnovat. V našem obchodě Vitalvibe naleznete kromě zelených travin, řas a směsí i další životadárné potraviny a detoxikační směsi a mnoho dalšího v té nejlepší kvalitě, kterou jsme na své cestě za naším zářivým zdravím objevili.

Zdenka Solari

Odborná poradkyně v oblasti zelených potravin, Green Ways

Pro nákup zelených potravin nejvyšší kvality na našem trhu od společnosti GreenWays můžete využít nabídku 3+1 zdarma tzn. 25 % slevu. Česká firma GreenWays je největším producentem zelených potravin ve střední Evropě s 20letou tradicí. Pro zakoupení produktů kontaktujte přímo Zdenku na jejím emailu zdenkasolari@gmail.com nebo si je objednejte rovnou na Zdenky webu Green Gold.

S nákupem získávate nejen zelené potraviny, ale v ceně máte i odborné poradenství a péči Zdenky a jejího týmu. Součástí týmu jsou farmaceuti, lékaři, výživový poradci a další lidé s bohatými zkušenostmi.

Objednávka balíčku vás nezavazuje k pravidelným nákupům. Výhodu 3+1 neboli 25 % slevu můžete využít kdykoliv dle potřeby. Můžete si objednat libovolnou kombinaci produktů GW. V nabídce máme jak ječmen, tak chlorellu v přášku i v tabletách.

Máte zájem o produkty GreenWays? Kontaktujte přímo Zdenku pro nákup a další rady: