Už je to více než dva týdny, co jsem byla u Zuzanky na kurzu RAW FOOD pro pokročilé a já stále zvažuju, jak to VŠECHNO sepsat do jedné krátké reference. Lidi, bylo to prostě DOKONALÉ!!!

Na Zuzku jsem poslední dobou narážela čím dál tím častěji ve virtuálním světě a tak bylo jen otázkou času, kdy se naše cesty setkají. Kurzy RAW FOOD si vybírám opravdu pečlivě, protože poslední dobou je jich jako hub po dešti. Ten Zuzančin byl ale jiný. Učaroval mi na první pohled a já věděla, že tam prostě musím být! Nejenom kvůli jídlu, receptům a celému “nabouchanému” obsahu kurzu, ale i proto, že Zuzanka je naprosto inspirující, pozitivní a velmi silná osobnost.

Kurz byl jednoduše perfektní. Obrovská nálož receptů, skvělého a precizně vyladěného jídla tolik, že se to ani nedalo všechno sníst (a to jsme dostali i výslužku :) ), spousta tipů, triků, rad, informací, ukázky superfoods, životní příběhy  a to pro mě nejpodstatnější – vlastní zkušenosti. Energie, radost a nadšení ze Zuzanky přímo sršely a já jsem se v té uvolněné atmosféře cítila prostě skvěle, blaženě.

Zuzka dělá svou práci celým svým srdcem a naprosto profesionálně. I lidé, kteří RAW FOOD neznají nebo se tímto způsobem nestravují, budou mile překvapeni, co všechno je možné vykouzlit z ovoce, zeleniny, oříšků a semínek. Sama jsem na příteli “otestovala” RAW krupicovou kaši a žasla nad jeho prohlášením, že jinou už nechce!
Těžko se slovy popisuje, jaké to bylo. To prostě musíte zažít na vlastní kůži! Takže neváhejte a určitě na Zuzčiny kurzy jděte, je to vážně pecka!

Zuzanko, děkuji, že JSI! :)

Ivana Perhalová

11193381_811170205638187_7795173852693108413_n