Hodně lidí mi píše, jakou hudbu používám v mých videoreceptech. Jde o hudbu, která je směsí manter a modliteb, inspirovaná tradičním indickým kirtanem, bhadžany, keltskou hudbou i západními lidovými melodiemi. 

Kevin James Caroll 

kevin

Jeho cílem, je skrze hudbu opět propojit jednotlivce sami se sebou, se svým srdcem a přivést posluchače k uvědomění, že vše je jednota.

Kevin je přesvědčen, že je to naše odpojení od zdroje, který je příčinou všeho utrpení.

Když jste propojení s vaším srdcem, všechno se může změnit tak, jak si představujete a tak, jak o věcech sníte a přemýšlíte. Naše srdce má svoji vlastní inteligenci a je bránou k našemu podvědomí a k našemu vnitřnímu světlu. Pokud jsme s naším srdcem pevně propojeni, tak jsme přirozeně milí, spokojení, vděční, pokorní, naplnění a bezpodmínečně milující.

Není nic obtížnější, než se snažit být tím, kým skutečně jste!

Naštěstí si mnoho lidí po celém světě uvědomuje a je zároveň ochotna zahájit proces vzdání se ega a vstoupit do harmonie bytí.

Zpívání a poslouchání jeho písní, které jsou plné manter nás přivádí zpět k sobě samým, do souladu s naším srdcem, uklidňuje a zvyšuje naše vědomé vnímání, uklidňuje mysl a napomáhá vidět to, kdo skutečně jsme.

Většina z jeho písní je v angličtině nebo ve starověkém jazyce sanskrtu. Jsou jednoduché, a přesto v nich najdete univerzální pravdu a upřímnou oddanost. Záměr a filosofie vyjádřené v jeho písních odráží nově vznikající kulturu jednoty vědomí. Renesanční lidé se dle něj více zajímají o to, co máme všichni společné, spíše než, že se zaměřují na rozdíly.

Pokud vás tato hudba zaujala nebo teprve zaujme, podívejte se na jeho web, kde si můžete zakoupit jedno z jeho alb a podpořit jeho láskyplné poslání, které šíří po celém světě skrze svoji hudbu.

Alba:

images  a0000787272_16

Kalendář jeho koncertů a retreatů: http://kevinjamesheartsongs.com/events/up-coming/

Web: http://kevinjamesheartsongs.com/

A protože jsem měla sen, zažít jeho písničky a atmosféru koncertů naživo, tak se mi už několikrát poštěstilo a zažila jsem několik jeho koncertů přímo na Bali a letos jsem byla i součástí natáčení klipu k jeho písničce :

Heaven in my hearth

A takhle to na jeho koncertech vypadá. Atmosféra Bali je nepopsatelná slovy…ale přes tuto písničku ji ucítíte…:)

I takto může vypadat svatba…:)…samozřejmě přímo s hudbou Kevina Jamese a naživo…mmj. jedna z mých nejoblíbenějších písniček…

Hudbu nenajdete ve všech videoreceptech, ale ve velkém množství ano. Třeba u receptu na RAW chalvu zde:

https://loveofraw.cz/video-raw-chalva-za-minutu/