Na RAW makovec, inspirovaný mým receptem, můžete zajít do veganského a RAW bistra My Kitchen v Brně. A rozhodně zde vyzkoušejte i další RAW dobrůtky. Jsou tvořeny s obrovskou láskou :)

k18 k10 k12

logo_my-kitchen

k2 k3 k5

Holky z My Kitchen….

jsou krásné, božské, šikovné, tvořivé a umí vyrobit ty nejlepší RAW a veganské dobroty, které Vás uchvátí…..ještě, že JSOU!

Holky dlouho přemýšlely, jak nejlépe popsat My kitchen, aby se co nejlépe zachytily myšlenka toho, KDO a CO je My kitchen… Myslím, že v tomto videu to je pochopitelné a hlavně jde cítit to s jakou láskou holky svoji práci dělají. Tady je máte… To jsou ony a jejich práce….

My Kitchen můžu rozhodně doporučit. V jejich nabídce najdete nejen RAW makovec, ale i čerstvé fresh šťávy, smoothie, raw rostlinné nápoje, RAW a veganské dezerty, obědové a svačinové salátky, veggie burgery, tortilly, sendviče, raw placky a mnoho dalšího.

k 4 k19 k2

Holky nabízejí i worshopy a semináře a najdete je na spoustě zajímavých akcí spojených se zdravým životním stylem. A pokud byste někdy potřebovaly skvělý RAW a veganský catering, tak to zvládnou také :) Nově též zaváží obědy do firem.

Pokud byste si chtěli vytvořit RAW makovec samy, tak se podívejte na můj videorecept. Je to velmi jednoduché a hlavně hotový je za pár minut :)

V současné době mají dvě provozovny v Brně. Na Gorkého a Francouzské ulici.

Mrkněte na jejich web: www.my-kitchen.cz a vyhledejte si je i na facebooku, kde každý den uveřejňují, co dobrého pro vás připravily:)

Děkuji jim za to, co dělají a hlavně s jakou vášní a radostí.

Takže se tam rozhodně někdy zastavte….:) nebo nejlépe, zastavujte se tam pravidelně :)