Video: Nejjednodušší mandlovo-kokosové kuličky

Velmi rychlá a výživná svačina, kterou budete milovat! Chutná jako známé RAFFAELLO :)

Ingredience:

  • 1 hrnek mandlí (nenamočené, neloupané)
  • 1 hrnek strouhaného kokosu
  • 0,5 – 1 hrnek datlí nebo 1 – 4 polévkové lžíce medu

Postup:

Do blenderu nejdříve nasypeme mandle a kokos a vše mixujeme cca 1 minutu – kokos a mandle pustí tuk a vzniklá hmota začne lepit a vonět. Poté jen do mixéru přidáme datle (bez pecky) a opět zamixujeme.

Druhá varianta postupu: Jakmile nám vznikne lepkavé těsto z mandlí a kokosu – vysypeme jej do mísy a v blenderu pomixujeme datle s troškou vody – cca 0,1 dcl. Vznikne hustá datlová jemná pasta, kterou poté nalijeme do mandlovo-kokosové hmoty a vytvoříme těsto. Z těsta vytvarujeme kuličky.

Pokud místo datlí použijete med, tak si opět nejdříve pomixujte jen mandle s kokosem a vzniklé těsto vložte do mísy. Přidejte med dle chuti a vytvarujte kuličky.

TIP:

Kuličky si můžete zpestřit tím, že do středu vložíte mandle, které si před tím namočíte na 6 – 8 hodin. Kuličky pak svojí chutí připomínají známé RAFFAELLO kuličky :)

Mandlovo-kokosové raw kuličky


Můj mixér

Protože se mě hodně lidí ptá, jak je to s mixéry a který mixér používám na svých kurzech a doma, tak jsem se rozhodla, že sepíšu svoji zkušenost a doporučení na mixér. Byla to dlouhá cesta a spousta hledání, než jsem našla toho pravého… :)

Článek k přečtení na mém blogu zde: Vše o mixéru, který používám na všech svých kurzech, videoreceptech a doma

Mixér můžete zakoupit v mém e-shopu a k němu si vybrat jednu z mých RAW kuchařek ZDARMA.


Nejprodávanější na Love of Raw

 

2018-12-24T11:01:54+01:00
Přejít nahoru