//Mixér, který používám ve všech svých videoreceptech, kurzech a už několik let doma :)

Mixér, který používám ve všech svých videoreceptech, kurzech a už několik let doma :)

Protože se mě spousta lidí ptá, jaký bych doporučila mixér a proč, tak jsem se rozhodla napsat tento článek a hlavně svoji osobní zkušenost :)

blender-omniblend-04 blender-omniblend-05 blender-omniblend-06

Dlouho jsem hledala, zkoušela a testovala mixéry. Rozhodli jsme se totiž v rámci naší rodinné firmy, že budeme šířit nejen informace o živé stravě, ale i prakticky doporučíme něco, co je podle nás to nejlepší nebo alespoň hodně dobré.

Dopadlo to tak, že jsme asi 8 měsíců zkoušeli nejrůznější mixéry. Dokonce jsme si nechali i nějaké zaslat přímo z Asie z tamních továren, o kterých jsme si dle jiných referencí mysleli, že jsou opravdu jedinečné a skvělé. Nakonec jsme byli hodně zklamaní, mixéry hlučely, skákali po stole, nerozmixovali ořechy a byli pro mě prostě nepoužitelné.

Sama jsem do té doby mixovala na VITAMIXU, takže jsem měla opravdu vysoké měřítko a pracovala jsem tedy s profesionálním vysokorychlostním mixérem, který využívají RAW Chef kuchaři po celém světě. Jediná nevýhoda, která na něm je, je jeho cena. Pro některé to samozřejmě nehraje žádnou roli, ale pro většinu je to většinou otázka č.1 nebo č.2 :)

Záměr nebyl na mixérech vydělat co nejvíce peněz, ale nabídnout něco, co lidem změní jejich stravování za rozumnou cenu a čím umixují prostě cokoliv stejně jako ve Vitamixu. V době, kdy jsem přestávala věřit, že nějaký levnější a stejně kvalitní mixér jako VITAMIX najde, tak se objevil mixér OMNIBLEND. Objevil jej můj bratr, co což jsme mu nesmírně vděčná :)

Podívejte se na video, kde jsem natočila, jak dokáže tento mixér udělat během pár sekund mouku ze slunečnicových, sezamových a dýňových semínek, kakaových bobů a nakonec pastu ze syrové mrkve:

Tento mixér mě naprosto překvapil. Už jen tím, že jeho tělo je defakto identické jako tělo VITAMIXU. Někdy si říkám, jak je to možné :) a jeho 2 l nádoba je naprosto identická jako nádoba VITAMIXU – to mě dostalo úplně. Dokonce jsem na tělo VITAMIXU vyzkoušela nádobu OMNIBLENDU  a vše sedělo a dokonce se mi podařilo to několikrát zaměnit a mixovat s nádobou OMNIBLENDU na těle VITAMIXU – dokonce i gumové víčka na nádobu jsou stejná a identická. Nože vypadají také stejně – stejná rotace, velikost a úhel…věřte, že tohle je u mixérů také hodně důležité.

Na mixér máte ode mě 3 roky záruku, ale dle své zkušenosti vím, že jsou opravdu bezproblémové. Rozhodně by mě nebavilo řešit reklamace, takže za ty roky, co jej používám a nabízím, tak vím, že to tak je. A jsem za to moc ráda, že můžu nabídnout vysoce kvalitní mixér za skvělou cenu v poměru k tomu, co dovede a umí a vydrží ( ano, testováno mnohokrát každý den u mě doma, na spoustě kurzů, ve všech mých videoreceptech a také v profesionálních provozech).

A cena? Cena mixéru OMNIBLEND je oproti VITAMIXU dvakrát nižší. Takže VITAMIX vás v základní verzi bude stát kolem 20.000,- Kč a OMNIBLEND 7 400,- Kč i s dopravou a jednou z mých tištěných knih RAW receptů ZDARMA :)

Parametry mixéru OMNIBLEND: 

Multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Vhodný pro domácnosti i do profesionálních RAW restaurací.

IMG_6105 j v

Model: Omniblend I
Otáčky/min.: 38 000
Motor: 3 Horse power – 3 koňské síly
Výkon: 2,238 Watts (3HP)
Nádoba: Tritan BPA-Free (Eastman CoPolyester)
Objem nádoby: 2l nebo 1,5l
Hluk: 83.8 Db (u nejvyšších otáček)
Hmotnost: 4,3 kg
Rozměry: 19 x 20 x 51 cm (š x h x v)
Součástí balení:  ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem.
Záruka: 3 let
Barva: bílá (MILK), bordó (CHERRY), černá (BLACK)
Cena: 7 400,- Kč s dopravou a mojí knihou ZDARMA

 

KNIHA ZDARMA:

Při objednávce zadejte do poznámky název mé knihy, kterou si přejete ZDARMA dodat.

Kniha - Vánoce Kniha - dětská Kniha - čokoláda

OMNIBLEND můžete zakoupit na mém e-shopu

 

2017-11-15T13:37:43+00:00