Jaké dárky vás čekají k mixéru Omniblend I v edici Love of Raw?

Tištěná Kniha dokonalého mixování

Naučte se mixovat snadno, rychle a efektivně. Naučte se všechny důležité principy dokonalého mixování i míchání ingrediencí a chutí. Čekají vás praktické rady a tipy, recepty i krásné fotky.

V knize najdete mnoho rad a tipů, jak efektivně a snadno mixovat. Tak, aby se vám vždy povedlo to, co potřebujete. Kniha obsahuje spoustu receptů, na kterých vás naučím jednotlivé principy mixování. Díky nim pochopíte, jak si umixovat své vlastní dokonalé smoothie, polévky, dezerty, mouky, ořechová másla nebo zmrzliny.

Kniha vám ukáže, jak snadné může mixování být, a věřím, že díky ní budete mixovat častěji a častěji. Mixování vám totiž ušetří spoustu času a vy tak můžete vytvářet jídla lehce a rychle. A navíc velmi výživně.

Kniha je doplněna o motivující citáty a krásné fotografie. Tak, aby vás naladila a motivovala k vytváření životaplnějších pokrmů a nápojů. V knize vám tímto způsobem předávám všechna tajemství, které se týkají práce s vysokorychlostním mixérem.

Díky knize se naučíte mixovat vše od smoothie, zelených šťáv, rostlinných mlék, polévek, dresinků, dezertů, pomazánek, krémů až po zmrzliny a sorbety.

Počet stran: 106
Formát: Tištěná kniha v pevných deskách
Běžná cena: 399 Kč

Kompletní ONLINE kurz RAW food

109+ RAW videoreceptů, postupy a spousta užitečných informací

Už žádné recepty s nejistým výsledkem. Naučte se připravit živé jídlo tak, že si ho užije i vaše rodina. Ať chystáte pomazánku k večeři, svačinu pro děti, nebo dort na oslavu.

Po 10 letech na RAW stravě vím, co s čím kombinovat. Tak, abyste se cítili líp než kdy dřív a přitom jedli to, co vám chutná. A odteď to budete vědět i vy. Díky RAW kurzu, který jsem pro vás s láskou natočila ve vlastní kuchyni.

Čeká vás 9 lekcí a v nich přes 109 videoreceptů:

  • Úvod do RAW stravy, tipy, rady a zkušenosti
  • Kurz přípravy smoothie a superpotravin
  • Kurz rostlinných a ořechových mlék
  • Kurz RAW kaší, jogurtů a pundiků
  • Kurz sušení
  • Kurz přípravy polévek a sýrů
  • Kurz přípravy RAW dortů, koláčů a pralinek
  • Kurz RAW hlavních jídel, salátů a omáček
  • Kurz RAW zmrzlin

…a to není vše, protože můj ONLINE kurz je ŽIVÝ, tak ho neustále doplňuji o nové RAW videorecepty :)

Běžná cena: 2990 Kč

Za každý zakoupený mixér vysadím strom

Miluji přírodu a cítím s ní obrovské propojení, a tak jsem se rozhodla, že chci vyvážit svůj nápad s prodejem mixérů a přírodě něco darovat zpět. Za každý prodaný kus mixéru vysadím jeden strom. Na spolupráci jsem se domluvila přímo Lesy města Brna, a.s.

Tento nápad jsem nosila v hlavě už dlouho, jen jsem nevěděla, jak ho realizovat, co vlastně sadit, kde sadit a jak sadit, aby to bylo v souladu s přírodou, lesy, krajinou, a bylo to legální. A tak nás s Honzou, mým parterem, napadlo, že oslovíme přímo Lesy města Brna a domluvíme se s nějakou lesní školkou na spolupráci. A  protože i on chtěl už dlouho něco takového udělat v rámci své firmy VITALVIBE,  která vozí do ČR BIO a RAW životadárné potraviny v top čisté kvalitě, šlo nakonec vše velice rychle.

Výsadba stromů probíhá 2 x ročně s tím, že vždy pošlu všem pozvánku na setkání v lese. Jednak se v něm budete moci podívat na vysazené stromky, ale také nám vždy někdo z lesníků připraví zajímavou přednášku o lese a o tom, jak les funguje a já zase připravím malé pohoštění.

Cílem je se jen tak setkat mezi stromy, dozvědět se více o fungování lesa a ochutnat nějaké z mých raw dobrot.

Předpokládáné termíny akcí jsou vždy během dubna a začátkem podzimu. Přesný termín mi upřesní lesníci vždy až v době, kdy budou ty nejlepší podmínky pro výsadbu.