Sedíme na Bali u čerstvě odšťavněné šťávy, venku se stmívá, džungli slyšíme všude kolem nás, milujeme to tady. Přijeli jsme k našim přátelům z Brawo Life na jeden den a z jednoho dne jsou najednou tři. Je nám společně krásně a najednou mě napadne se jich zeptat, proč nemají svůj vlastní odšťavňovač. A tím začala jedna zajímavá cesta. Cesta k odšťavňovači, se kterým by mohli být spojení a za který dají své jméno. Hledali, zkoušeli, odšťavňovali a po více jak půl roce si nechali vyrobit svůj vlastní.

Julka a Michal z Brawo Life

Dalších několik měsíců se řešily praktické věci, taky se začal řešit covid a svět začal bláznit. Teď začít prodávat odšťavňovače? Natáčím jim hlasovou zprávu a podporuju jejich rozhodnutí. Naopak! Teď je ten správný čas! Teď musíme ještě více inspirovat lidi, aby vzali zodpovědnost za své zdraví a začali dlouhodobě budovat imunitu všemi možnými způsoby.

Proč tedy nemám odšťavňovač i já pod svojí značkou? Není potřeba, když jeden z nejlepších odšťavňovačů mají ve své nabídce profesionálové, kteří už mnoho let vedou 21 denní detoxikační pobyty a kteří se odšťavňováním zabývají opravdu každý den. Tak tyhle chci podpořit! S těma chci spolupracovat. Jsou jako moje rodina. A tohle je ještě víc než spolupráce, to je jednoduše radost ze společné mise pro tento svět.

Odšťavňovač Brawo Life B-365

…a tak jsem se rozhodla nabídnout vám odšťavňovač, za který se postavili moji milovaní přátelé a mistři odšťavňování Brawo Life.

Stejně tak, jako já miluju mixování a s tím související jednoduchost proměny stravy, tak jsou tady tito nadšenci do odšťavňování, kteří provedli už stovky lidí 21 denní proměnou. 14 dní v ní pijete detoxikační šťávy a 7 dní jdete cestou raw stravy.

Naše mise je podobná. Ukazujeme lidem, jak se cítit ve svém těle líp a líp. Vedeme je k vitalitě, zdraví a dlouhověkosti. Vedeme je zpět k jednoduchosti, k přírodě a sobě samým.

Kdo jsou BRAWO Life?

Manželé Julka a Michal z BRAWO Life jsou Češi žijící a zářící na Bali.

Žijí odšťavňovaním a provádí lidi detoxikačním programem, v rámci kterého se dějí opravdu zázraky. Tento program s nimi můžete projít i na dálku zdarma. Výsledky stovek lidí, kteří už s nimi cestu prošli, jsou naprosto fenomenální a já TOHLE chci podpořit!

Koukněte na jejich web brawolife.cz

Brawo Life

A podporuji to právě tím, že nabízím jejich odšťavňovač. Tímto způsobem vám je chci představit. Pokud vás tedy volá cesta šťáv, potřebujete někoho, kdo vás bude každý den inspirovat a motivovat a také vést, kdo vám odpoví na všechny možné otázky k odšťavňování, detoxu na šťávách a taky k raw food, tak Brawo Life vám tohle vše dají.

S úsměvem, nadšením a radostí. Děkuji za takové projekty!

Brawo Life a Love of Raw

Moje zkušenost s tímto odšťavňovačem

Vyzkoušela jsem i v rámci našich dalších projektů celkem hodně odšťavňovačů a tento je skvělý ve všem, co od odšťavňovače potřebujete.

Co na tomto odšťavňovači miluju a co je vyjímečné, je to, že do něj můžete dát velké kusy zeleniny, ovoce nebo divokých bylin. Nemusíte tedy nic moc složitě krájet a připravovat.  Odšťavňovač vám tak připraví dokonalou šťávu, je lehce omyvatelný a díky tomu, že jde o šnekový odšťavňovač, zachová vám ve šťávě co nejvíce živin. Navíc umí i rostlinná mléka a zmrzlinu.

K tomuto odšťavňovači získáváte i přístup do skupiny, kde najdete plno inspirace a hlavně podpory a motivace. Nechci vám totiž prodat další přístroj, chci vám dát společně s tímto přístrojem i dárek, který vám promění a prodlouží život. Pomoci vám vytvořit další zdraví podporující návyk.

Díky odšťavňovači tak můžete získat do vašeho života jeden z každodenních návyků, které podpoří vaši dlouhodobou imunitu a tím i dlouhověkost, zdraví a krásu. To chceme všichni a všichni hledáme cesty, jak na to. Tohle je jedna z nich. Nahradit nezdravé svačinky či snídaně nebo večeře nějakou skvělou čerstvou šťávou. Odlehčit svoji stravu, vyzkoušet si detox na šťávách a pak třeba zkusit i přerušovaný půst.

Začnete se měnit. Vaše tělo se naprosto změní. Vy se změníte. Jste připraveni? 3, 2, 1 …kdy jindy než teď, kdy jindy než dnes.

Nákupem odšťavňovače to nekončí

Prodejem to totiž nekončí, ale začíná. Rádi vám poradíme a podpoříme vás na vaší cestě.

Jsme ve spojení a rádi vám poradíme a podpoříme vás na vaší cestě. Můžete se na nás kdykoli obrátit nebo zajít na naše weby, facebooky či instagramy a inspirovat se vším, co sdílíme, a znovu tak naskočit na vlnu zdraví, freshů, mixování a životadárných pokrmů.

Někdy potřebujeme více motivace, někdy potřebujeme vidět více inspirace a nechat se podpořit na naší cestě. Jsme tady všichni pro vás. 

Milujeme tvořit další a další recepty, projekty, nápady. Je to náš život. Jsme to my.

Zuzka a Brawo Life