Proteinová stracciatella – veganská zmrzlina

Zmrzliny milujeme na všechny způsoby. Proteinová krémová stracciatella je ideální svačinka do horkých letních dnů. Vyzkoušet ji můžete i s dalšími příchutěmi veganských proteinů.

Proteinová stracciatella – veganská zmrzlina

Course: ZmrzlinaCuisine: Vegan
Čas přípravy

3

minutes
Celkový čas

3

minutes

Proteinová krémová stracciatella je ideální svačinka do horkých letních dnů. Vyzkoušet ji můžete i s dalšími příchutěmi veganských proteinů.

Ingredience

Postup

  • Vyndejte banány z mrazáku a nechte je zhruba 5 minut povolit.
  • Vložte banány a protein do mixéru a začněte mixovat na nejnižší otáčky.
  • Pomozte si šťouchadlem a postupně zvyšujte rychlost otáček a rychle šťouchejte, aby se směs co nejdříve vyšlehala do krémové zmrzliny. Pro inspiraci k práci se šťouchadlem se podívejte na tento videorecept.
  • Jakmile bude zmrzlina vyšlehaná, přidejte kakaové boby nebo 100 % raw čokoládu a krátce pomixujte tak, aby ve zmrzlině zůstaly kousky čokolády.

Video

Poznámky

  • Na Love of Raw najdete inspiraci i na další raw a vegan zmrzliny. Pro tu úplně nejjednodušší vám stačí mixér a zamražené banány.

Můj mixér

Protože se mě hodně lidí ptá, jak je to s mixéry a který mixér používám na svých kurzech a doma, tak jsem se rozhodla, že sepíšu svoji zkušenost a doporučení na mixér. Byla to dlouhá cesta a spousta hledání, než jsem našla toho pravého… :)

Článek k přečtení na mém blogu zde: Vše o mixéru, který používám na všech svých kurzech, videoreceptech a doma

Mixér můžete zakoupit v mém e-shopu a k němu si vybrat jednu z mých RAW kuchařek ZDARMA.


Nejprodávanější na Love of Raw

 

2021-08-12T11:14:06+01:00
Přejít nahoru