Secret Ceres je 100% přírodní produkt pro ženy, vyráběný ručně, rituálně a dle staré receptury na Bali. Každý kousek je originál. Každá tyčinka je ručně vyrobena v duchu posvátné tradice.

Jde o unikátní a originální detoxikační prostředek pro ženy, které chtějí detoxikovat a regenerovat svoje pohlavní ústrojí, jak na fyzické tak energetické úrovni a zbavit se všech gynekologických obtíží (zánětů, mykóz, výtoků) a zvýšit svoje sexuální prožitky, citlivost vagíny a dělohy.

secret-ceres

Výhody pro vaše zdraví:

 • přírodní očista ženských pohlavních orgánů
 • dlouholetá tradice z Dálného východu
 • bez vedlejších účinků
 • i k zevní aplikaci
 • praktické a snadné použití

Účinky:

 • nerovnováha vaginální mikroflóry
 • vaginální záněty, mykózy a výtoky
 • nastolení hormonální rovnováhy
 • regenerace vagíny po porodu
 • zvýšení libida a sexuální citlivosti

Tento týden (16.- 22.5. 2016) jej můžete zakoupit s 10 % slevou u výhradního dovozce do ČR kliknutím zde:  VITALVIBE 

Takhle Secret Ceres vypadá:

secret-ceres (1) 

I když byl Secret Ceres původně vynalezen k zúžení a pročištění vagíny, po mnoho století byl používán asijskými ženami k zachování i omlazení pohlavních orgánů a zvýšení libida. Díky svému unikátnímu složení, zpracování a synergické spolupráci vybraných bylinných složek a minerálů zužuje Secret Ceres vagínu a zároveň stimuluje čistící mechanismus ženského organismu. Secret Ceres podporuje zdravou a vyváženou intimní mikroflóru a přispívá k větší intenzivitě vzrušení při pohlavním styku. Rozsáhlé účinky Secret Ceres zlepšují celkovou pohodu ženy, zvyšují její libido i atraktivitu.

 • Příznivý efekt na konzistenci a vůni vaginálního sekretu. Zbavováním se mrtvých kožních buněk povrchových vrstev vaginální epitelové pokožky Secret Ceres regeneruje a vyrovnává vaginální mikroflóru, přičemž zachovává hladinu vlhkosti a vyváženost látek uvnitř vagíny.
 • Antifungální a antibakteriální vlastnosti aktivních složek obsažených v Secret Ceres efektivně potlačují obtíže, které bývají často výsledkem nerovnováhy vaginální flóry, jako jsou plísňové infekce (vaginální kandidóza), vaginální suchost, vaginální zánět (vaginitida), nepříjemný zápach (vaginóza) nebo výtok (leukorea).
 • Fytoestrogeny obsažené v Secret Ceres pozitivně potlačují příznaky menopauzy, které ženy prožívají kvůli snižující se produkci estrogenu v tomto období. Typické obtíže během menopauzy zahrnují návaly horka, bolesti hlavy, nespavost, deprese, únavu, osteoporózu, narušení libida, zánět pochvy, vysušenost pochvy a s tím spojenou náchylnost k zánětům. Také v případě nepravidelného menstruačního cyklu u mladých žen a menstruačních bolestí prokázal Secret Ceres při léčbě výborné výsledky, a to bez zbytečné zátěže organismu a vedlejších účinků.
 • Regenerační a omlazující účinky na pokožku. Vnější užití se doporučuje při léčbě epidermálních reakcí, jako jsou nečistoty (např. pupínky), akné, ekzémy, alergické kožní vyrážky, plísňové infekce, malé řezné ranky, drobná poranění kožní inflamace, vytékání krve, kousnutí od hmyzu, strie nebo jizvy.
 • Secret Ceres obsahuje 100% přírodní složky v bio kvalitě. Zdlouhavý proces růstu těchto přírodních zdrojů v úrodném, bohatém, neznečištěném prostředí a tropickém ekosystému poskytuje produktu pevné základy pro nejvyšší čistotu, kvalitu, bioenergetickou hodnotu a účinnost. Právě proto je Secret Ceres produkován pouze v omezeném množství.

Video spolumajitelky společnosti Vitalvibe a její zkušenosti z Secret Ceres: 

Asijská kultura na základě ajurvédské filozofie, znalosti života, předpokládá, že svět je tvořen 5 prvky: nebesa (Visuddha), vzduch (Anahata), oheň (Manipura), voda (Swadisthan) a země (Muladhara). Spolu s příslušnými bioenergiemi (dóšami) ovládá těchto pět prvků fyziologické a duchovně-emocionální procesy v našem těle: Váta (vzduch a nebesa). Pitta (oheň a voda) a Kapha (země a voda). Dokud jsou tyto energie v dokonalé rovnováze, lidská bytost je považována za zdravou. V souladu s touto moudrostí byly smíchány pečlivě vybrané neupravené suroviny a tradiční metodou zpracovány do podoby Secret Ceres. Během tohoto původního procesu jsou bioenergie zakomponovány do každého kamene, aby mohly být poté uvolněny v našem těle.

Složení: Curcuma xanthorrhiza rhizoma, Curcuma domestica (kurkuma), Artemesia annua (Sweet Wormwood), Eurycoma longifolia, Piperis folium (Red Piper betle Leaf), oak gall výtažek, Ocimum Sanctum (bazalka posvátná), Scaphium affinis Pierre (malva ořech), Punica granatum (marhaník granátový), artézská pramenitá voda, alunit, kaolin

Marhaník granátový (Punica granatum) je prastarý západoasijský kultivar s velkým mytologickým a náboženským významem (je zmíněn v Pentateuchu – nejstarší části Starého Zákona). Tisíce let byl uctíván po celém světě pro své cenné vlastnosti. Nejstarší zmínka byla nalezena na mezopotámské obřadní váze ze 4. tisíciletí před Kristem v chrámu zasvěceném Astartě, předchůdkyni Eset, Afrodity a Venuše. Už v období Antiky byl jeho plod, granátové jablko, považován nejen za ovoce lásky a vášně, ale i za silné afrodiziakum, což bylo znamení bohyň lásky – Astarty – Eset – Afrodity – Venuše. V mnoha kulturách po celém světě představuje granátové jablko původní symbol všestrannosti v harmonii stejně jako smyslné lásky, vášně, potence a plodnosti. Je považován za nejstarší průběžně pěstovaný ovocný strom. Za jeho původní místo výskytu se považuje Asie a může se dožít i několika set let. Jeho šťáva je velice bohatá na vitamíny a účinkuje jako změkčovač díky obsahu proteolytických enzymů. Jeho slupka a kůra kořene mají stmelující efekt a jsou také známé pro své hemostatické, čistící, antibakteriální, antifungální a regenerující vlastnosti. Olej ze semínek granátového jablka obsahuje nejen steroidní estrogen, estron (jeden ze tří ženských pohlavních hormonů) v nejvyšší známé koncentraci v rámci všech botanických druhů, ale také plnou škálu nesteroidních fytoestrogenů (estrogen pocházející z rostlin) včetně  comestenu, cumestrolu a isoflavonů – genisteinu a daidzeinu.

Krápníky jsou krystaly, zformované miliony kapek vody, které produkují vápenný sintr. Ten je při kapání ukládán na zdech jeskyně. Během tohoto procesu převádí déšť obsažený ve skále na rozpustný uhličitan vápenatý. Po stranách jeskyně probíhá opačný chemický proces: průběžné prokapávání uvolňuje oxid uhličitý z vody, zatímco zbývající hydrogenuhličitan je nerozpustný a odděluje se ve formě pozoruhodných sintrových útvarů. Zatímco stalaktity visí ze stropu jeskyně, krápníky rostoucí směrem nahoru ze země nazýváme stalagmity. V oblasti minerálů jsou stalaktity utvářeny sintrovaným vápencem a různými drahými kameny, jako jsou chrysokoll, sfalerit, pyrit, chalcedon, rhodochrosit, malachit nebo celestin. Opticky vypadá stalagmit jako falus.   Symbolicky jsou stalagmity všeobecně považovány za lék lásky a tvořily základní ingredienci extatické a afrodiziakální „Han-Shi“ (prášek pěti minerálů) v tradiční čínské medicíně. V mírném podnebném pásu rostou krápníky o pouhé 0,1 – 0,3 mm za rok. Za 2000 let tedy vyroste přibližně o 20 cm.

Kaolin je přírodní minerál, který byl v Asii po více než 2500 užíván k výrobě porcelánu. Slouží jako přenašeč a zajišťuje dokonce uvolňování aktivních složek produktu Secret Ceres. Kaolin se vyrábí dekompozicí a transformací křemičitanové skály a ve své nejčistší formě je sněhobílý, bez zápachu a téměř bez chuti. Díky svým čistícím, protizánětlivým a stahujícím vlastnostem je kaolin často využíván jako základní surovina při výrobě kosmetiky. Kaolin vytahuje z těla nečistoty a toxiny, a zároveň odstraňuje mrtvé kožní buňky. Tento minerál stimuluje obnovující proces pokožky, povadlá kůže je revitalizována a nevzhledné vrásky mohou být redukovány. Jeho antiseptické, zápach odstraňující a ozdravující vlastnosti zanechávají pokožku čistou, pevnou a hebkou.

Vaginální aplikace: Letmo navlhčete Secret Ceres pod tekoucí vodou a vložte do očištěné vagíny. Odstraňte po 1-3 minutách. Poté propláchněte tyčinku pod tekoucí vodou a pečlivě vysušte nebo nechte volně oschnout na vzduchu. Po několika minutách můžete zaznamenat stahující účinek. Secret Ceres doporučujeme užívat 1-2 krát týdně dle délky regeneračního procesu. V případech vážné dysbiózy můžete zaznamenat během aplikace pálivé pocity. To značí počátek hojivého procesu a bude slábnout společně s ústupem symptomů. Po prvních několika aplikacích produktu Secret Ceres se mrtvé buňky uvnitř vagíny odloupnou a zanechají vagínu jemnou, čistou a regenerovanou. Vložením do vagíny – centra ženského těla – mohou být energie 5 elementů optimálně vstřebány naším organismem a rozvinout se uvnitř celého těla. V případě menstruačních problémů, problémů s menopauzou, sníženým libidem, ale i pro preventivní péči o vagínu a ženské pohlavní orgány je doporučeno pravidelné užívání Secret Ceres. Neaplikujte při menstruaci a v šestinedělí.

Externí aplikace: Pro aplikaci na větší části pokožky (např. strie) nebo jako obličejovou masku navlhčete celou tyčinku teplou vodou a opakovaně třete po preferovaných částech těla. Nechte zbytek Secret Ceres zaschnout na pokožce a vstřebat se co nejdéle, ideálně přes noc. Pro ošetření malých částí kůže (např. pupínků, malých ranek a poraněních, kousanců od hmyzu, jizev apod.) navlhčete špičku tyčinky a přitiskněte ji na postižené místo. Poté propláchněte Secret Ceres vodou a nechte volně oschnout. Proces opakujte nejméně dvakrát denně.

Nejsou známy žádné vedlejší účinky. Doporučeno gynekology.

Důležitá upozornění:

 • uchovávejte mimo dosah dětí
 • pokud příznaky přetrvávají, navštivte lékaře nebo homeopata
 • každá tyčinka byla ručně vyrobena, proto se může velikost, tvar i váha lišit
 • v případě kontaktu s okem okamžitě propláchněte oko vodou
 • 100% přírodní, bio, bez aditiv, konzervantů a barviv
 • zacházejte prosím s produktem Secret Ceres nanejvýše opatrně, protože se jedná o produkt velmi křehký
 • užívejte, prosím, dle doporučení
 • testováno na krásných ženách po stovky let

 Nejčastější otázky a odpovědi:

Je nějaká omezená trvanlivost Secret Ceres?

 • Secret Ceres nemá omezenou trvanlivost, nepodléhá oxidaci. Ze zákona však expirace bude stanovena. 

Je Secret Ceres “kompaktní”, jestli se třeba nemůže stát, že by se kousek po zavedení odlomil?

 •  Ano, je naprosto kompaktní, nebyly zaznamenány žádné zkušenosti s jeho ulomením. 

Zavádí se v celé své délce?

 •  Záleží na individuální fyziologii ženy, zpočátku se zavádí po celé délce vagíny, samotné zavádění by nemělo být bolestivé. Používáním se produkt zmenšuje, čemuž je pak třeba aplikaci přizpůsobit.

Je produkt vhodný i pro ženy po 50-ti letech věku, když už nemenstruují? 

 • Ano, je vhodný i pro ženy v období přechodu či po něm, jelikož příznivě působí na hormonální rovnováhu.

Je vhodné používat Secret Ceres v prvním trimestru těhotenství?

 • Mnoho žen používá Secret Ceres během těhotenství i v prvním trimestru, zvláště v případě gynekologických obtíží.

Je možné používat tento produkt, i když mam nitroděložní tělísko? Je možné jej používat, i když je žena zdravá?

 • Ano, je to možné, s tělískem se nijak vzájemně neovlivňují. Ano, Secret Ceres je vhodný i v rámci prevence a přináší benefity i ženám, které nemají gynekologické obtíže.

Jaké je doporučení ohledně milování? Některé kůry v době užívání nedoporučují sex. Je nějaké doporučení i tady? Zvláště když dochází k odlupování starých buněk.

 • Pokud je milování stále komfortní pro oba partnery, není důvod k omezení. Některé ženy se však cítí nekomfortně, zvláště po 15 h od aplikace, kdy začíná docházet k odlupování staré sliznice. U některých mužů dochází někdy v intimních partiích k pocitům pálení, které může trvat i několik hodin. Je to tedy individuální záležitost.

Mohu Secret Ceres používat, když jsem 6 týdnů po porodu a kojím?

 • Ano, můžete. Zkušenosti uživatelek ukazují, že regenerace pohlavních orgánů po porodu probíhá se Secret Ceres rychleji.

Je možné po aplikaci normálně fungovat? Nebo se musí odpočívat. A také mě zajímá kolik toho z těla přibližně vyjde.

 • Je možné normálně fungovat dle Vašeho aktuálního nastavení, žádný naordinovaný odpočinek třeba není. Když se sliznice odloupává, vypadá to přibližně jako když se olupuje spálená kůže od sluníčka. Kolik a co vše z těla vyjde je značně individuální a odvíjí se to od zdravotního stavu uživatelky. Standardně vychází tenká bílá kůže, ve větších či menších kouskách, z celé plochy vagíny.

Jak dlouhou dobu po použití Secret Ceres je možné mít pohlavní styk?

 • Je to možné prakticky ihned po aplikaci, pokud je milování stále komfortní pro oba partnery, není důvod k omezení. Některé ženy se však cítí nekomfortně, zvláště po 15 h od aplikace, kdy začíná docházet k odlupování staré sliznice. U některých mužů dochází někdy v intimních partiích k pocitům pálení, které může trvat i několik hodin. Je to tedy individuální záležitost.

Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti s používáním secret ceres jako přípravu na otěhotnění a zda je možné dále pokračovat v aplikaci i po otěhotnění.

 • Ano, je vhodný pro jakoukoli fázi života ženy, kromě menstruace a šestinedělí. 

Dobry den, prosím Vás, lze nějakým způsobem slepit rozlomený Secret Ceres? Bohužel hned po prvním použití mi vyklouznul z ruky, spadl na zem a rozlomil se na 3 dily. Jsem z toho krapet nešťastná. Existuje lepidlo, které bych mohla použít?

 • Jelikož je Secret Ceres z kaolinu a jílu, lze ho jednoduše opravit podle toho postupu: 1. Teplou vodou namočte SC tam, kde se zlomil a spojte části k sobě. 2. Tlačte části k sobě po dobu 1-2 min. 3. Navlhčete prsty teplou vodou a zacelte jimi prasklinu na povrchu, jako byste pracovala s keramikou. 4. Položte SC svisle do prázdné sklenice a nechte uschnout přes noc.

Jak dlouho zůstane vagína pevnější po použití Secret Ceres?

 • Vagína je nejvíce stažená od aplikace až po sloupnutí sliznice. Částečně přetrvává i několik dní po něm, ale není to již tak intenzivní.

Chtěla bych se zeptat kolik použití vydrží?

 • Při používání 1x týdně vydrží cca přes rok.

Před více jak 48 hodinami jsem použila Secret Ceres a dosud jsem nezaznamenala zda se mi odloupla sliznice. Je možné, že by se odloupla bez toho abych to zaznamenala? Jak mám dále postupovat?

 • Možné to je, ale někdy je třeba použít prsty k odstranění “masky”, proto se nebojte zvolit tuto variantu, pokud jste nezaznamenala, že to odešlo samovolně.