Inspirativní a krásné místo, kde můžete cvičit jógu od rána do noci, meditovat, užít si extatický tanec a podstoupit plno ayurvédských léčivých terapií a na závěr se skvěle najíst a vybrat si veganské, ayurvédské nebo RAW menu :)

Vizí Yogabarnu je poskytnout inspirativní a krásné prostředí pro tělo, mysl a duši. Snaží se vytvářet různorodé programy s těmi nejlepšími učiteli.

Garden Cafe:

header-garden-kafe (1)  Yoga-Barn-Kafe-Renovation (1)

Garden Kafe je veganská restaurace s nabídkou RAW jídel, dezertů, smoothie a se speciálním ajurvédským menu pro detoxikaci a omlazení, kterou najdete v Yoga Barnu v Ubudu.

Atmosféra Gaden Kafe je romantická s krásným na výhledem amfiteátr Yoga Barn. V menu Garden Cafe najdete širokou nabídku od skvělých snídaní až po tacos, lasagne, ravioly, mini pizzy,deserty, jako jsou veganské koláče a RAW dorty. Všechny pokrmy jsou vytvořeny bez použití živočišných produktů (bez masa, vajec, mléka a mléčných výrobků), místo toho jsou složeny ze syrové kořenové zeleniny, avokáda, kešu, sezamu, datlí atd.

Extatic dance s nedělním veganským brunchem:

Milujete tanec? A už jste zažili tanec v bambusovém sále s výhledem do jungle? Pokud ne, tak tohle jednoznačně musíte zažít. Prostě musíte. Extatic dance probíhá vždy v pátek večer od 19:30 – 21:00 hod. nebo pak v neděli od 11:00 – 12:30 hod. (poté můžete zajít na nědělní brunch, kde můžete ochutnat zhruba 7 vařených veganských a ayurvédských jídel, poskládat si svůj salát a ochutnat několik dresinků. Jíst můžete neomezeně až do 14:30 hod., cena v přepočtu na naši měnu : 140,- Kč) 

Když jsem šla poprvé na extatic dance, tak jsem si připadala jako ve filmu Hříšný tanec ve scéně s melounem:) Akorát, že tanečníci jsou různého věku, národnosti a rozhodně se tu pije pouze voda nebo čerstvé kokosy. 

Až budete na tanečním parketu, tak zavřete oči a nechte se vézt. Skvěle vybraná hudba vás poved tam, kam potřebujete .Vytančete tedy ze sebe všechno, co vytančit chcete – pocity, myšlenky, strachy nebo shoďte pár kil a pořádně se zapoťte.

Ayurvédské centrum KUSH:

kotak-pintu-kush Kush_GANESHAS_sm

Zde si můžete vychutnat buď jednu nebo několik procedur, nebo ještě lépe 3-7 denní áyurvédský omlazovací pobyt. Většinu z terapií je poskytována na základě zjištění vašeho typu těla (Dosha), což je případně i základem pro nastavení léčebného režimu a detoxikačních postupů, které jsou vybrány speciálně pro vás. 
Ayurvédské kúry se zaměřují na rovnováhu a omlazení. Každý doslova léčebný obřad čerpá z dávných védských praktik. Všichni terapeuti mají velmi hluboké znalosti a bohaté zkušenosti.

Zde najdete ayurvédké léčebné menu:

kush_menu_030315n

V Yogabarnu najdete spoustu dalších akcí:

  • Detoxikační a jiné retreaty
  • Semináře
  • Přednášky
  • Meditace
  • Léčení hudbou
  • Kino

a spoustu dalšího…..

Ukázka plakátů na akce Yogabarnu:

7-day-detox-2016   introduction-to-yoga-dec   spirit-night-december

sun-salutation-clinic   visualization-intention-setting  life-of-budha (1)

Adresa: Jalan Raya Pengosekan, Ubud – Bali

map

Web: www.theyogabarn.com