Mixér, který používám ve všech svých videoreceptech, kurzech a už několik let doma :)2023-02-13T09:33:29+01:00

Protože se mě spousta lidí ptá, jaký bych doporučila mixér a proč, rozhodla jsem se napsat tento článek a hlavně svoji osobní zkušenost :-)

Dlouho jsem hledala, zkoušela a testovala mixéry. Rozhodli jsme se totiž v rámci naší rodinné firmy, že budeme šířit nejen informace o živé stravě, ale i prakticky doporučíme něco, co je podle nás to nejlepší nebo alespoň hodně dobré.

Blender JTC OMNIBLEND I

Dopadlo to tak, že jsme asi 8 měsíců zkoušeli nejrůznější mixéry. Dokonce jsme si nechali i nějaké zaslat přímo z Asie z tamních továren, o kterých jsme si dle jiných referencí mysleli, že jsou opravdu jedinečné a skvělé. Nakonec jsme byli hodně zklamaní, mixéry hlučely, skákali po stole, nerozmixovaly ořechy a byly pro mě prostě nepoužitelné.

Sama jsem do té doby mixovala na Vitamixu, takže jsem měla opravdu vysoké měřítko. Pracovala jsem s profesionálním vysokorychlostním mixérem, který využívají RAW kuchaři po celém světě. Jediná nevýhoda Vitamixu je podle mě jeho cena. Pro některé samozřejmě cena nehraje žádnou roli, pro většinu lidí je to ale většinou otázka číslo 1 nebo 2 :-)

Záměr nebyl na mixérech vydělat co nejvíce peněz, ale nabídnout něco, co lidem změní jejich stravování za rozumnou cenu a čím umixují prostě cokoliv. Stejně jako ve Vitamixu. V době, kdy jsem přestávala věřit, že nějaký levnější a stejně kvalitní mixér jako Vitamix najdeme, se objevil mixér OMNIBLEND. Objevil jej můj bratr, za což jsme mu nesmírně vděčná :-)

Co umí rozmixovat?

Natočila jsem krátká videa s ukázkou, co umí Omniblend I rozmixovat.

Mixér mě naprosto překvapil. Už jen tím, že jeho tělo je skoro identické jako tělo Vitamixu, který jsem měla dřív. Jeho 2 l nádoba je naprosto identická jako nádoba Vitamixu – to mě dostalo úplně. Dokonce jsem na tělo Vitamixu vyzkoušela nádobu Omniblendu a vše sedělo.

Dokonce i gumová víčka na nádobu jsou identická. Nože vypadají také stejně – stejná rotace, velikost a úhel… věřte, že tohle je u mixérů také hodně důležité.

Na mixér máte ode mě 7 let záruku, ale dle své zkušenosti vím, že jsou opravdu bezproblémové. Rozhodně by mi nedělalo radost řešit reklamace, takže za ty roky, co jej používám a nabízím, vím, že to tak je. A jsem za to moc ráda. Můžu tak nabídnout vysoce kvalitní mixér za skvělou cenu v poměru k tomu, co dovede a umí a vydrží. Testováno mnohokrát každý den u mě doma, na spoustě kurzů, ve všech mých videoreceptech a také v profesionálních provozech.

A cena? Cena mixéru Omniblend je oproti Vitamixu skoro dvakrát nižší.

VITAMIX vás v základní verzi bude stát kolem 18 000 Kč a OMNIBLEND 8 800 Kč i s dopravou a mým kompletním online kurzem RAW food a knihou o mixování zdarma.

Srovnání mixéru Omniblend Love of Raw x Vitamix mixéru na fotce – jsou opravdu hodně podobné i vzhledově

Parametry mixéru OMNIBLEND:

Multifunkční mixér, který dokáže mixovat, míchat, sekat, ale také vyrábět sorbety, ovocené dezerty, koktejly, zmrzliny, pomazánky, omáčky apod. Vhodný pro domácnosti i do profesionálních RAW restaurací.

Model: Omniblend I
Otáčky/min.: 38 000
Motor: 3 Horse power – 3 koňské síly
Výkon: 2,238 Watts (3 hp)
Nádoba: Tritan BPA-Free (Eastman CoPolyester)
Objem nádoby: 2l nebo 1,5l
Hluk: 83.8 Db (u nejvyšších otáček)
Hmotnost: 4,3 kg
Rozměry: 19 x 20 x 51 cm (š x h x v)
Součástí balení:  ergonomické šťouchadlo a víčko pro usnadnění manipulace s mixérem.
Záruka: 7 let
Barva: šedá (STONE), bílá (MILK), bordó (CHERRY), černá (BLACK)
Cena: 8 800,- Kč s dopravou, knihou a mým online kurzem ZDARMA

Kupte mixér na mém e-shopu

Čím je tento mixér speciální? Aneb dělám věci tak trošku jinak

  • Mixéry jsou uloženy ve speciální, mnou navržené krabici, která obsahuje pozitivní afirmace.
  • Na přední straně mixéru je umístěné moje logo, které už samo o sobě je kosmogramem pro podporu přirozené stravy a cesty za přirozenějším a zdravějším způsobem stravování, pomáhá udržet si zvyk a návyk jíst vědoměji, čistěji a výživněji a byl stáhnut přímo pro tento projekt paní Lockerovou ( www.lockerova.eu), která pomáhala vybudovat  tzv. moravský stonehenge (kamenný menhirový kruh v Klentnici) a i pro něj vytvářela kosmogramy a dále vytvořila například karty Cesta ke grálu a mnoho dalších mandal a obrazů.
  • Na přední straně mixéru je dále speciální afirmace, která mi změnila ŽIVOT a tenkrát se to dělo opravdu během pár dní po jejím použití :) Jde o tuto afirmaci: IT´S NEVER TOO LATE CHANGE YOUR LIFE – NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT ŽIVOT …. a jít tam, kde cítíte, že je to pro vás to radostné, to šťastné, to láskyplné, to úžasné, to léčivé a kouzelné…TO, po čem vaše duše a srdce touží naprosto nejvíc.
  • Z celého srdce vám přeji, aby vám mixér připomínal a symbolizoval vše, co si budete přát. Vaše sny vám ale nesplní on, ale vy sami, protože jim dáte pozornost a mixér vám váš záměr, přání, cíle a sny bude jen krásně připomínat :) NIKDY TOTIŽ NENÍ POZDĚ ZMĚNIT COKOLI VE VAŠEM ŽIVOTĚ …vaše tělo, mysl, zdraví, partnera, zemi, koníčky, jídlo….
  • Cítím, že jsem připravila a vytvořila mixér s DUŠÍ a také velkým SRDCEM a ohromnou RADOSTÍ …. a je to nádherná duše a těším se, až mi napíšete, co se vám s mixérem přihodilo a co zažíváte. Třeba si jej i pojmenujte :) a dejte mu pozornost a následně si tu pozornost dejte hlavně sami sobě :) Přála bych si, aby vám připomínal, že ZÁZRAKY jsou možné, že ZÁZRAKY prostě JSOU …a můžou se vám dít tady a teď  :) Přizvěte je do svého života, očekávejte je každý den a uvidíte, co se bude dít….věřte, začnete si připadat jako v pohádce. Moje rada: ZAMĚŘTE POZORNOST na láskyplné ZÁZRAKY a dovolte jim vstoupit do vašeho života. Každé ráno si můžete po probuzení říct, že povolujete RADOSTNÉ ZÁZRAKY a poděkovat :)

A proč to vše dělám?

  • Protože cítím, že je to jedno z mých poslání, má NEJVYŠŠÍ RADOST, to co mě naplňuje. Dělám to vše hlavně z lásky a se záměrem pomoci vám na cestě za přirozenější, výživnější a nutričně bohatější stravou a následně i za radostí ze sebe samých, radosti z maličkostí i z celého vašeho života. Protože pokud začnete zářit vy, tak rozzáříte i své okolí :)
Přejít nahoru