ČOKOLÁDA A RITUÁLNÍ KAKAO
E-book zdarma

Naučte se tvořit vlastní čokolády a rituální kakao

Stáhněte si zdarma 72 stránkový e-book o čokoládě a kakau, ve kterém vás naučím, jak si připravovat kakaové elixíry a vlastní čokoládu v té nejvýživnější podobě

Nikam jinam nevměstnala příroda tolik živin na tak malé místo, jako v případě kakaových bobů

blank

Díky tomuto e-booku budete mít jasno v tom, jak si čokoládu vybrat, jak si ji vyrábět a v jak si čokoládu ve všech svých formách zařadit do každodenního života.

Třeba ve formě rituálního kakaa, vlastní ručně vyrobené čokolády nebo třeba crunchy smoothies.

blank
blank

Tento e-book vznikl z obrovské lásky, vášně a nadšení k čokoládě ve všech jejích formách.

Přeji si, aby vás motivoval vyzkoušet nové recepty a přinesl vám velké a důležité PROČ, díky kterému vám čokoláda bude chutnat ještě víc a stane se vaším dalším zdravým návykem.

Najdete v něm několik kapitol o čokoládě a kakau, o jejich kvalitě a možnostech využití a také mnoho inspirace a mých nejoblíbenějších receptů v recept na rituální kakao.

blank

Čokoláda ve své přirozené podobě je pro mě jeden z největších přírodních darů, který jsem na své dlouholeté cestě za rostlinnou stravou objevila a zařadila do každodenního života.

blank

Chci vás inspirovat k tomu, abyste si tuto mocnou holistickou medicínu, kterou čokoláda v té nejzdravější a nejvýživnější podobě je, přidali do svého života. Přinese vám totiž obrovské množství živin, energie, blaženosti, dobré nálady a propojení s vaším srdcem a se sebou samými!

Pokud tedy máte chuť na něco výjimečného a na druhou stranu snadného, rychlého a neskutečně zdravého, pojďte vyzkoušet jeden z čokoládových receptů a vytvořte si z pojídání čokolády magický zážitek!

Nejprodávanější na Love of Raw