/O mně
O mně 2020-05-24T17:11:45+00:00

Motto: Pokud o něčem dokážete snít, dokážete to i udělat

Jmenuji se Zuzka Lužná a už od mala žiju témata zdraví a živé stravy. Už v dětství jsem odmítala maso a moje strava byla založená na ovoci, zelenině, ale také velkém množství mléčných produktů, které mi způsobovaly docela dost zdravotních problémů.

Poté, co jsem před mnoha lety navštívila celodenní kurz živé stravy u Aničky Hýžové, se mi změnil život.

Pochopila jsem, že můžu mléčné produkty nahradit něčím nejen zdravějším, ale ještě chuťově lepším. Začala jsem si vytvářet RAW sýry, rostlinné kefíry, jogurty, zálivky a moje zdraví, pleť, nehty a zažívání se jako mávnutím kouzelného proutku spravilo o 100 %.

I proto pořádám kurzy živé stravy, protože vím, že jeden takový den dokáže změnit život a ukázat cestu zpět k přírodě a svému tělu.

Nejde tedy hned o to, že budete přecházet na živou stravu, ale jde o malé krůčky, malé změny, malé inspirace, které dokáží postupně měnit nezdravé zvyky na ty zdravé. Pak se totiž může váš jídelníček časem změnit třeba i úplně. Nebo třeba z poloviny, na tom tolik už nezáleží.

Z mé letité praxe je nejlepší, když začnete zkoušet dělat opravdu malé změny, což už může být třeba jen pití čisté filtrované vody, zdravá snídaně, jedna zdravá svačinka či rovnou zdravé dopoledne. A pak se vše začne měnit a mnohdy ani nevíte jak.

Změny jsou pak trvalé a vy se cítíte líp a líp, vaše tělo se začne postupně proměňovat a měnit se začnete i nějak celkově. A pak vás začne vést vaše tělo a vy se vracíte ke své vlastní moudrosti, která vás dovede za stravou, která bude pro vás ta nejideálnější a nejzdravější.

Vy a vaše tělo totiž víte úplně nejlíp, co je pro vás to nejlepší :-) jen se rozpomenout.

Kde mě můžete sledovat?

Mé další projekty:

Zde nakupuji suroviny pro všechny mé recepty:

  • Vitalvibe ♥ – můj milovaný obchod s veškerými potravinami v BIO & RAW kvalitě s vysokou vibrací i energetickou hodnotou, které jsou čistě přírodní, zabalené s láskou, úsměvem a radostí

Kde jste mě mohli vidět a slyšet?