Nevíte kam dál?

Naučím vás připravovat RAW FOOD jídla jednoduše, chutně, rychle.
Skrze videa, recepty, ukázky a kurzy na živo.

Online kurzy

Praktické videorecepty, ke kterým se vrátíte vždycky, když jste zrovna v kuchyni. Ať máte chuť na novou kombinaci smoothie, nebo se zrovna pouštíte do RAW dortu.

Workshopy a semináře

Chcete se potkat přímo v kuchyni? Už se těším, protože uvidím, jak se olizujete. Zkusíme například snídaňové kaše, mrkvové špagety s bylinkami nebo energy tyčinky na cesty, do práce či do školy.

Jestli vám RAW funguje, poznáte hned

Živé jídlo totiž nabíjí, říkají ti, kteří to už zkusili

Tomáš Vykoukal

Na mém velkém životním rozcestí se objevila Zuzka Lužná a ukázala mi zelenou cestu. Cestu plnou energie, zdraví, lásky a krásy. Začal jsem po jejím vzoru s živou stravou a cestou sám k sobě. Shodil jsem 31kg, očistil svůj organismus a našel novou práci, která se zároveň stala mým koníčkem. V průběhu dvou let jsme spolu vyzkoušeli mnoho živých receptů a věřím, že i inspirovali mnoho lidí, kteří se účastnili našich kurzů živé stravy.

Mgr.et Bc. Petra Borkovcová

V průběhu mé velké životní změny, při které jsem odlehčila svůj organismus o 22 kg a začala si více uvědomovat, že život stojí za to prožít, jsem potkala Zuzku plnou energie, vyzařující vnitřní silou, nadšenou do práce, kterou dělá. V této době jsem byla úplný začátečník ve vitariánství. Ze dne na den jsem opustila omáčky s knedlíkem, uzeniny, rohlíky, mléko aj. a začala očišťovat své tělo. Na této životní cestě mi velmi pomohl a pomáhá on-line RAW kurz s recepty.

Ing. Jan Petr

Měl jsem možnost velkou část všech receptů, které zde Zuzi ukazuje jak připravit a perfektně dochutit ochutnat a každý z nich. Příprava každého receptu je perfektně popsána (i pro muže) a každý recept je velice jednoduchý, ale při tom kompletní co se týče chutí a vzhledu. Tento balíček bych nazval Biblí pro lidi, kteří chtějí začít plně s RAW stravou, ale i ty, kteří rádi experimentují a tvoří zajímavá ale hlavně zdravá jídla pro denní i sváteční jezení.