Po 10 letech na RAW stravě vím, co s čím kombinovat. Tak, abyste se cítili líp než kdy dřív a přitom jedli to, co vám chutná. A odteď to budete vědět i vy. Díky RAW kurzu, který jsem pro vás s láskou natočila ve vlastní kuchyni.

Zuzana Lužná, autorka kompletního online RAW kurzu

Čeká vás 9 lekcí a v nich 109+ video receptů

9 Lekcí
 • Úvod do RAW stravy, tipy, rady a zkušenosti
 • Kurz přípravy smoothie a superpotravin
 • Kurz rostlinných a ořechových mlék
 • Kurz RAW kaší, jogurtů a pundiků
 • Kurz sušení
 • Kurz přípravy polévek a sýrů
 • Kurz přípravy RAW dortů, koláčů a pralinek
 • Kurz RAW hlavních jídel, salátů a omáček
 • Kurz RAW zmrzlin

…a to není vše, protože můj ONLINE kurz je ŽIVÝ, tak ho neustále doplňuji o nové RAW videorecepty :)

Chcete nejdřív nahlédnout?

Stačí vám pár základních surovin a za 10 minut už jíte

Ať je to RAW polévka, fettuccine, nebo knedlíky

RAW KULAJDA

PAŽITKOVÉ RAW FETTUCCIME

MERUŇKOVÉ RAW KNEDLÍKY

Připravíme vaše příští jídlo společně?

Stačí jedno RAW jídlo denně
a vaše tělo se začne probouzet

Nemusíte se loučit s oblíbenými restauracemi ani se vzdávat obědů s kolegy. Vaše trávení dokáže nastartovat i dobrá snídaně nebo svačina. Stačí, když do ní zapojíte čerstvé ovoce a zeleninu, oříšky, chia semínka nebo superpotraviny, jako je třeba kakao. A přesně v tom vám RAW recepty pomohou. Co říkají ti, kteří si je už při vaření pouští?

Tomáš Vykoukal

Na mém velkém životním rozcestí se objevila Zuzka Lužná a ukázala mi zelenou cestu. Cestu plnou energie, zdraví, lásky a krásy. Začal jsem po jejím vzoru s živou stravou a cestou sám k sobě. Shodil jsem 31kg, očistil svůj organismus a našel novou práci, která se zároveň stala mým koníčkem. V průběhu dvou let jsme spolu vyzkoušeli mnoho živých receptů a věřím, že i inspirovali mnoho lidí, kteří se účastnili našich kurzů živé stravy.

Mgr.et Bc. Petra Borkovcová

V průběhu mé velké životní změny, při které jsem odlehčila svůj organismus o 22 kg a začala si více uvědomovat, že život stojí za to prožít, jsem potkala Zuzku plnou energie, vyzařující vnitřní silou, nadšenou do práce, kterou dělá. V této době jsem byla úplný začátečník ve vitariánství. Ze dne na den jsem opustila omáčky s knedlíkem, uzeniny, rohlíky, mléko aj. a začala očišťovat své tělo. Na této životní cestě mi velmi pomohl a pomáhá on-line RAW kurz s recepty.

Ing. Jan Petr

Měl jsem možnost velkou část všech receptů, které zde Zuzi ukazuje jak připravit a perfektně dochutit ochutnat a každý z nich. Příprava každého receptu je perfektně popsána (i pro muže) a každý recept je velice jednoduchý, ale při tom kompletní co se týče chutí a vzhledu. Tento balíček bych nazval Biblí pro lidi, kteří chtějí začít plně s RAW stravou, ale i ty, kteří rádi experimentují a tvoří zajímavá ale hlavně zdravá jídla pro denní i sváteční jezení.

RAW kurz nejsou jen recepty, ale také dárky a slevy. Co vás všechno čeká?

Nákupní seznam do kabelky
Praktický průvodce tím, jak začít rozumět vlastnímu tělu
Přehled superpotravin pro dobrou náladu
E-book o ovocných a zeleninových šťávách
E-book RAW receptů pro děti
E-book Bali recepty (252 str.) – RAW recepty z Bali se 40 videorecepty navíc
E-book čokoládová kuchařka – Zamilujte se do pravé čokolády
Univerzální návod na nejlepší smoothie
Sleva 5 % na blender
Sleva 10 % na první tři RAW a BIO nákupy VITALVIBE
NOVINKY v podobě nově přidávaných videoRAWreceptů, BONUSŮ a SLEV

Lásku k RAW šířím, kudy chodím

Získejte celý video kurz,
109 receptů a všechny bonusy

5990,-

2 990,-

Já jsem s RAW začala jako malá holka

Jen jsem nevěděla, že se tomu tak říká

Vyhýbala jsem se masu a také všemu teplému. Všichni mi ale říkali: „Nejez tu studenou polévku, zkazíš si žaludek.“ Dnes už poslouchám jen vlastní tělo a učím to i ostatní. Na workshopech, v knihách nebo ve videoreceptech. Protože když jsme ke svému tělu vnímaví a dáváme mu to, co potřebuje, nemusí se nám hlásit nemocemi. Dobře jíst navíc není těžké. Vždyť kvůli tomu nemusíte ani vařit.

Máte k videokurzu otázky?

Znaménko plus znamená, že videorepty budu do ONLINE kurzu stále přibývat. Vy máte tedy doživotní inspiraci v podobě nových receptů jako dárek. Jednou za čas Vás budeme prostřednictvím mailu informovat, jaké novinky jsme do ONLINE kurzu přidaly.

Ano, přístup máte hned po zaplacení ke všem 9 lekcím a 109 videoreceptům, eBookům a velké várce bonusových materiálů.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky, vy dostanete všechny informace a naučíte se lehce a snadno vše co potřebujete. Pokročilí se můžou inspirovat originálními recepty a dalšími informacemi, které v rámci kurzu dostanou v podobě bonusových materiálů.

Ano. Pokud zjistíte, že kurz pro vás není z nějakého důvodu vhodný, tak můžete do 14 dnů od jeho zakoupení, zaslat mail s žádostí a důvodem storna kurzu a já vám zašlu peníze zpět.

Prostředí ONLINE kurzu je rozděleno na jednotlivé části. Každá část vždy obsahuje lekci s RAW tématikou na dané téma a videorecepty, které se k tématu lekce vztahují. Pod těmito částmi pak najdete část, kde si můžete stáhnout eBooky a dále část SLEV A BONUSŮ, kde najdete zajímavé slevy na BIO a RAW produkty či pomocníky do kuchyně, se kterými pracuji v jednotlivých videích a mám je ověřené a můžu je opravdu z celého srdce doporučit.

RAW food stravou se intenzivně zabývám již mnoho let. Pořádám veřejné kurzy pro začátečníky i pokročilé. Školila jsem i profesionální kuchaře a moje recepty můžete ochutnat třeba i v restauraci Forky´s.

Zabývám se nejen stravováním, ale i komplexní detoxikací a léčbou těla a duše. Jsem zakladatelkou Centra zdraví v Brně a Olomouci, kde si můžete vyzkoušet mnoho terapií a detoxikačních, zcela přírodních kůr, nebo si zajít na jeden z mých kurzů RAW food a vše ochutnat.

Moje práce je mojí vášní, radostí a posláním a dělám ji s velkým nadšením, které šířím dál všemi způsoby a jedním z nich je třeba i tento online kurz. Proto jej neustále doplňuji o další a další bonusy a materiály, abyste měli jednoduše to nejlepší.

Kurz jsem vytvořila z lásky k přirozenému způsobu stravování se záměrem předat vám vše, co umím a co mám dlouhodobě vyzkoušené tak, abyste to zvládli s dostupnými surovinami a v krátkém čase.

Přístup máte celoživotně. Můžete se tedy k ONLINE kurzu kdykoli vrátit a připomenout si nějakou lekci či recept nebo si stáhnout potřebné materiály a eBooky. Snažím se ONLINE kurz neustále doplňovat o další zajímavé materiály, takže se jednou za čas můžete podívat, zda se ONLINE kurz nerozrostl o další slevu či bonusový materiál. Každopádně ohledně případného rozšíření o další bonusové materiály a slevy, vám dám vědět prostřednictvím informačního mailu, který jednou za čas rozešlu.

Rozdíl je samozřejmě v tom, že na živém kurzu máte možnost vše navíc i ochutnat. V ONLINE kurzu, ale máte zase tu výhodu, že se k němu můžete kdykoli vrátit, máte všechny potřebné informace pohromadě, ušetříte čas i peníze za cestování na kurzy a můžete si jej pustit, kdykoli budete mít náladu a chuť. V rámci ONLINE kurzu také získáváte i spoustu zajímavých bonusů a slev, které na živém kurzu nezískáte.

To, že je kurz živý, znamená, že do něj budou postupně přibývat další videoRAWrecepty, BONUSY, SLEVY  )a kategorie. V současné době jsme přidali kolonku RAW recepty z Bali, které jsou inspirovány recepty z těch nejlepších RAW restaurací, které jsem měla možnost, se při svých cestách po Bali, naučit a ochutnat.

Kurz je určený pro ty, kteří chtějí svůj život obohatit o zdravé a chutné pokrmy, pro ty, kdo chtějí ozdravit své tělo, mysl i duši a postupně si zařadit tento způsob stravování do svého života. Ukážu vám jak na to – lehce, přirozeně, intuitivně a velmi jednoduše.

V ONLINE kurzu kromě 109 videoreceptů se sepsaným receptem a postupem najdete:

 • Kurz Úvod do RAW stravy, tipy, rady a zkušenosti a bonusové materiály
 • Kurz smoothie a superpotravin s videorecepty
 • Kurz rostlinných a ořechových mlék s videorecepty
 • Kurz RAW kaší, jogurtů a pudinků s videorecepty
 • Kurz sušení s videorecepty
 • Kurz polévek a sýrů s videorecepty
 • Kurz RAW dortů, koláčů a pralinek s videorecepty
 • Kurz přípravy RAW hlavních jídel, salátů, omáček a pomazánek s videorecepty
 • Kurz RAW zmrzlin

Nevíte kam dál?

Naučím vás připravovat RAW FOOD jídla jednoduše, chutně, rychle.
Skrze videa, recepty, ukázky a kurzy na živo.

Koukněte na videorecepty
ZDARMA

Přijďte za mnou na
jeden ze živých kurzů

Inspirujte se recepty v mých
RAW kuchařkách