Můj osobní příběh o synchronicitách, vděčnosti, lásce, přírodě a o tom, proč doporučuji právě Vitalvibe :-)

Tento článek by mě vlastně začít mým osobním příběhem, který je ale natolik dlouhý, že spíše jen naznačím, jak vlastně začala moje cesta s Vitalvibe.

Honza (spoluzakladatel Vitalvibe) se stal mým partnerem v době, kdy jsem již objevovala kouzlo živé stravy a v době, kdy se můj otec rozhodl změnit svůj životní styl a nad svoji rakovinou zvítězit jinou cestou než tou klasickou. Tedy tou přírodní, očistnou a změnou nejen stravovacích návyků.

Tátovi se to podařilo a dodnes je plně zdráv, a tak nejen já, ale i on v rámci své firmy a další naši rodinní příslušníci žijeme tématem zdraví ve vší jeho obsáhlosti. Tedy nejen stravou, ale i dalšími tématy jako je filtrace vody (doporučujeme reverzní osmózu jako nejlepší řešení), elektrosmog, frekvenční terapie, detoxikační procedury, očisty jednotlivých orgánů (jednu dobu jsme například i provozovali hydrokolonterapii na očistu střev, ale nakonec jsme provoz zavřeli kvůli náročnosti předpisů tady v ČR) atd.

Jak to tedy začalo…

Skrze spoustu synchronicit a krásných náhod jsem najednou v životě poznala vědomého muže a to v době, kdy živá strava tady v ČR teprve začínala. To, že se již někdo několik let stravuje tímto způsobem, byla pro mě obrovská inspirace. Že má za sebou spoustu očist i život na různých místech světa, kde objevuje nejrůznější superfood a božské kombinace chutí. A taky sám sebe.

Navíc v té době už Vitalvibe fungoval a pořádal i různé cesty s RAW food. Pro mě to bylo jako kdybych objevila rodinu, někoho, kdo zářil a měl radost ze života stejně jako já. Někoho, kdo měl velice podobné zájmy. Někoho, koho jsem cítila, že už dávno, dávno znám. Najednou jsem věděla, že můj dosavadní život už není to, co bych chtěla žít dál. Věděla jsem, že pokud chci žít v pravdě, v souladu se svojí duší a srdcem, musím opustit vše staré pro to nové, zářivé, srdečné, dobrodružné, zdravé… a živé :-)

blank

A tak jsem opustila svůj vztah po deseti letech, opustila jsem i manželství, rozvedla se a vše změnila… a dodnes jsem vděčná, že jsem měla sílu to udělat a jít za tím, co jsem cítila srdcem, že je správné, i když rozum říkal jiné věci a i když to nebylo úplně lehké. Ale bylo to tak silné volání, bylo to větší než já, a tak jsem zkusila pustit všechny obavy, myšlenky, očekávání a jen jsem se nechala unášet proudem nových možností, nových pocitů a lásky. Jediné, co mě vedlo, bylo mé srdce a intuice. A rozum? Ten tomu nerozuměl a sděloval mi jen nejrůznější argumenty proč TO neudělat… :-)

Opravdu věřím v to, že se mi v životě děje vždy to nejlepší pro moje nejvyšší dobro, i když tomu nemusím hned rozumět. Vím, že mě vesmír, příroda, či jakkoli to nazvete, vede tam, kde mi bude nejlíp. Opravdu v to hluboce věřím a když se ohlédnu za svým životem, vždy tomu tak tak bylo.

Honza a jeho cesta

I Honza si v životě prošel cestou proměny a jednou z částí, která se na obrovské změně podílela, byla právě živá strava. Tento způsob stravování objevil na Bali a vyzkoušel na něj přejít z klasické české stravy. Přešel tedy tenkrát čistě na raw food, což je stravování pouze rostlinné, upravované tepelně pouze do 42 stupňů Celsia, stravování plné vitamínů, živin a enzymů. Tato zkušenost a proměna mu vlastně změnila celý život.

Tady je ukázka jeho přechodu a prvotní změny na Bali za 3 měsíce.

blank

Díky této zkušenosti, informacím ze zahraničí se rozhodl spoluzaložit se svojí bývalou partnerkou Lucií firmu Vitalvibe, která by lidem přinášela ty nejkvalitnější potraviny, informace, zkušenosti a poznání, že je možné jíst a taky hlavně žít a myslet jinak. Tedy vědomě, pokorně k přírodě a láskyplně.

blank blank

Téma zdravých a čistých potravin je jedno z těch témat, které žijeme celá rodina. Tohle téma nás zajímá všechny a milujeme objevování nových chutí, možností a předávání těchto poznatků dál všem, kteří chtějí vyzkoušet, jaké to je jíst plnohodnotně a své tělo opravdu vyživovat v tom pravém slova smyslu.

Taky si uvědomujeme, že ne každý má takové možnosti zjišťovat všechny podrobnosti k tomuto tématu. Je pravda, že za těch mnoho let jsme se dozvěděli spoustu věcí a tak se snažíme skrze různé projekty šířit informace a hlavně to, co žijeme a co nám pomáhá, dál. (Já – www.loveofraw.cz, Honza – www.vitalvibe.cz, otec – www.bezleku.cz, www.pulzni-magnetoterapie.cz, bratranec Mirek – www.centrumzdraviblansko.cz)

A co vlastně dělá Vitalvibe?

blank

Honza, ten zase skrze Vitalvibe objevuje potraviny v co nejvyšší čistotě a kvalitě a nabízí je jak v kamenném obchodně Vitalvibe v Brně, tak přes e-shop www.vitalvibe.cz.

Vitalvibe je vědomá firma, která dělá spoustu věcí a činností jinak. Věřte, že to ucítíte i energeticky, pokud jste vnímaví, když do Vitalvibe prodejny vstoupíte. Je to prostě jiné.

Jsem vděčná, že existují už i firmy, u kterých není byznys na prvním místě, u kterých jde o něco, co je samotné přesahuje. Tedy o silný a vědomý záměr udělat něco pro ostatní, dopřát ostatním top kvalitní produkty, které jejich tělu doopravdy pomůžou, které je vyživí a dodají energii.

Je krásné sledovat, že za tím vším stojí muž mého srdce, se svým velkým otevřeným srdcem pro všechny kolem a pro naši rodinu, který cokoli, co dělá, dělá v pravdě a lásce, a navíc ho to moc baví a naplňuje. A já jej můžu podpořit svoji prací a svým posláním. Protože jednoduše nabízíme jen to, co sami máme vyzkoušené, to, co nám dokonale funguje, to, z čeho jsme nadšení a máme prověřené a za co si můžeme s čistým srdcem stoupnout a doporučit ostatním. Je to totiž zároveň i velká zodpovědnost a tak to také cítíme.

blank blank

Čerstvé kakaové boby na stromě a já s mačetou a už otevřeným kakaovým bobem.

Často cestujeme a někdy i osobně navštěvujeme farmy, se kterými spolupracujeme a nebo třeba v rámci cestování objevujeme i nějaké nové. Je to zábava, dobrodružství a někdy musí člověk překonat sám sebe a spoustu svých strachů, aby se třeba podíval, jak roste kakao na stromě, jelikož všude kolem něj jsou pijavice, které se snaží vlézt po nohách a napít se. To jsem si třeba zažila já a věřte, že hodina prohlídky kakaovníků v džungli pro mě byla malým porodem a zároveň celoživotním zážitkem. Protože ochutnat čerstvé kakao přímo ze stromu bylo pro mě splněním jednoho malého čokoládového snu.

blank blank blank

Pytel kakaových bobů z malé farmy na Srí Lance a Honza s čerstvým kakaem.

Vitalvibe a laboratorní testy každé nakupované šarže

Za produkty Vitalvibe stojí velké úsilí najít co nejchutnější, nejkvalitnější a nejčistější variantu dané suroviny. Výběru předchází docela dlouhá cesta objevování, zjišťování původu, způsobu pěstování, získávání informací o farmě, kde se konkrétně surovina pěstuje, nakonec degustace v rámci firmy a také testy v laboratoři na pesticidy, herbicidy, těžké kovy a mnoho dalších a dalších látek.

Laboratorní testy navíc Vitalvibe nedělá jen jednou, ale při nákupu každé šarže dané suroviny, kterou prodává pod svým logem.

Může se totiž dít i to, že jednu šarži vám ověřený dodavatel dodá v top kvalitě a pak další už ne, takže se vše testuje a zkoumá, aby mohl Honza s čistým srdcem nabídnout opravdu to nejlepší.

RAW čokoláda ve všech jejich podobách je naší vášní

blank blank blank blank

RAW čokoládu jsem objevila až právě s Honzou a stala se mojí životní vášní a taky základní součástí naší kuchyně. Tvoříme z RAW kakaového prášku, RAW kakaového másla, nepražených kakaových bobů a RAW 100% čokolády mnoho pochutin, kaší, granol, raw pudinků, dezertů až po výrobu svých vlastních směsí na čokoládu a pralinky.

V této podobě (tedy v RAW variantě a nejlépe i v BIO kvalitě) vás čokoláda vyživí, je to totiž jedna z nejdokonalejších superfoods, které znám. Také vám dodá neskutečné množství energie už jen v maličkém kousku. Doporučuji nezkoušet ve večerních hodinách, to pak nemusíte spát do brzkého rána (mnohokrát ověřeno a vyzkoušeno, i když takhle jsem vytvořila mnoho svých ebooků a kuchařek, neodhadla jsem totiž dávku při ochutnávání a tvoření večerních pralinek a spát jsem šla několikrát i kolem páté ráno). :-)

TIP: Ve Vitalvibe tedy najdete čokoládu ve všech jejích variantách (RAW a BIO kakaový prášek, RAW a BIO kakaové máslo, RAW a BIO nepražené kakaové boby celé, drcené i oslazené kokosovým nektarem. Nebo taky třeba božskou kombinaci kešu oříšků, nepražených a kakaových bobů, kokosového nektaru a taky spoustu raw čokolád tabulkových nebo třeba malých čokoládek s náplní a také raw nutell.

Je to prostě i takové čokoládové království :)

blank  blank

Nejsou chia jako chia

Například u chia semínek, které nyní seženete skoro v každém obchodě, může být také rozdíl a to docela dost obrovský. Samozřejmě jedna věc je kvalita a čistota suroviny, to bohužel zjistíte jen laboratorně, protože někdy vám ani certifikát BIO nepostačí k záruce.

Ale jsou tu i další vlastnosti chia, která se dají měřit a srovnávat. Například to, jak moc dokážou nabobtnat, taky jak chutnají a hlavně jestli jsou živé a můžou třeba i klíčit. Pokud ano, můžete využít jejich plný potenciál, který svým bohatým složením nabízejí. Některá chia z obchodu vám po namočení nenaklíčí. Jsou pak zcela mrtvá a tím pádem prošly nešetrným procesem zpracování, při kterém se vytratila jejich enzymatická aktivita a zřejmě i plno dalších látek.

TIP: Ověřujte si tedy i klíčivost semínek, které koupíte. Klíčit vám začnou i raw mandle a krásně klíčí třeba i slunečnice.

Mimořádné RAW a BIO kešu oříšky od Vitalvibe

Kešu oříšky byly jedním z prvních produktů, které jsem si ještě jako zákaznice koupila ve Vitalvibe a jejich chuť mě naprosto dostala. Nikdy v životě jsem tak dobré kešu neměla. Tyhle jsou máslové, lahodné a voňavé.

Navíc jsou velice šetrně loupány, aby byla zajištěna jejich RAW kvalita, což u skoro žádných kešu oříšků na trhu nenajdete, protože se zpracovávají velkou teplotou (vaření v oleji nebo žíhání plamenem), což ničí mnoho živin.

Kešu, které nabízí Vitalvibe jsou v RAW a BIO kvalitě a jsou ručně loupané a chuťově nepopsatelné.
blankblank

Goji – velký rozdíl na trhu aneb nejsou goji jako goji

Plody kustovnice čínské (Lycium chinense) od Vitalvibe čerpají svou sílu z milion let staré půdy v chráněných údolích v divokých oblastech vnitřního Mongolska a Tibetu, v provincii Qinghai. Rostou podobně jako keře s vinnou révou až do výše 15 stop. Lidská ruka se nesmí neposbíraných goji bobulí dotknout, jinak zoxidují a zčernají. Bobule se setřesou na podložku a nechají uschnout ve stínu. V okolí 15 km se nevyskytují žádné pěstované plodiny, které by keře mohly ohrozit potenciálními nákazami. Díky tomu jsou geneticky velmi silné a jejich plody nemusí být sířeny.

blank

Co se týče chuti Vitalvibe goji, tak mám zkušenost ze svých kurzů, kde vždy probíhá ochutnávka životadárných potravin Vitavibe. Někteří účastníci kurzu říkají, že jim goji nechutnají, že je znají z klasických obchodů a že jim nepřišly nikdy na chuť. Poté, co je přemluvím, ať ochutnají goji v RAW a BIO variantě od Vitavibe, tak mi sdělují, že takovou chuť rozhodně ty, co chutnali jinde, neměly a že tyhle jsou naprosto úžasné.

Kupujte tedy goji, které jsou z místa, kde prapůvodně vyrostly, pak mají tu správnou sílu a složení, protože vyrostly v podmínkách jim přirozených a původních a samozřejmě nejlépe v BIO a RAW kvalitě.

blank

Ověřená kvalita zelených potravin u Vitalvibe

Zelené potraviny jsou jedním ze základních a každodenních jídel, které si dopřáváme. Velice důležitá je jejich kvalita a to proto, aby vám mohly přinést opravdu obrovský benefit pro vaše zdraví a tělo. Za ta dlouhá léta živé a veganské stravy a mnoha očistách a učení našich učitelů živé stravy nás to dovedlo právě k vysokému podílu zelených potravin, řas a divokých bylin v našem rodinném jídelníčku.

Zelené potraviny jsou tím nejzásadotvornějším, co si můžete v jídelničku dopřát, a jsou obrovskou zásobárnou živin, vitamínů a enzymů. Většinou nahrazují jedno naše denní jídlo a například mladý ječmen popíjíme defakto celý den.

V současné době najdete v obchodech, drogériích a lékárnách velkou nabídku zelených potravin. Bohužel velká část z nich je nešetrně zpracovaná a nekvalitní a může obsahovat dokonce i vysoké procento těžkých kovů. Je těžké se v tom vyznat, úplně vám rozumím, a tak já můžu za sebe a Honza za Vitavibe doporučit právě zelené potraviny Vitalvibe skrze jejich čistotu a kvalitu, která se s každou šarží kontroluje. Dále doporučuji kvalitní zelené potraviny od Green Ways.

Tohle jsou pro mě dvě ověřené značky v top kvalitě. Bohužel někdy vidíme v obchodech zelené potraviny za cenu, za kterou je není schopen Honza pro Vitalvibe nakoupit ani velkoobchodně a které se tváří kvalitně. Takové vám pak nepřinesou očekávaný benefit pro zdraví. Tohle je opravdu velké a rozsáhlé téma, ale alespoň těmito pár řádky chci naznačit, že ne vše co má krásné nápisy a loga je kvalitní, bohužel.

Speciální a unikátní crunchy SPIRULINA z Auroville 

blank blank blank

Tak takovou spirulinu jinde na českém trhu opravdu nenajdete. Je naprosto unikátní svým zpracováním, místem původu a svojí špičkovou a luxusní kvalitou.

Příběh této spiruliny začíná na biofarmě v lokalitě Auroville na pobřeží jižní Indie. Specifické slunné klima umožňuje ojedinělý způsob produkce vysoce kvalitní spiruliny za využití organických farmářských metod.

Spirulina je kultivována v mělkých rybníčcích zhruba 15 cm hluboko pod hladinou, jejichž voda je obohacena o živiny (minerály a soli), které utvářejí řase optimální životní podmínky. Kultura v rybníčcích se několikrát denně promíchává, aby se stimuloval proces fotosyntézy.

Spirulina, která je z vody sbírána ve formě biomasy, prochází procesem čištění a filtrace. Následně ji čeká lisování, než získá formu pasty, která je rozemleta na „špagety“. Ty jsou sušeny na sluníčku, což v tamním přímořském klimatu zabere pouhých několik hodin. Pokud chcete řasu s pálivou příchutí, musí se do ní před sušením vmíchat masala a chilli (spirulina křupavá pikantní). Nakonec se spirulina naláme a zabalí.

Příběh místa původu:

Tato spirulina pochází ze zajímavého místa prodchnutého duchovní tradicí. Auroville je experimentální osadou, jejímž posláním je především podporovat spirituální rozvoj člověka a život v harmonii. Uplatňuje se zde řada ekologických technologií a alternativních postupů. Tato farma s více jak dvacetiletou tradicí si zakládá na provozu v souladu s principy dlouhodobé udržitelnosti a Fair Trade. Zaměstnává zejména ženy ze sociálně znevýhodněných místních komunit. Stará se o přívětivé a bezpečné pracovní podmínky svých zaměstnanců a dobré platy.

Další zajímavé značky, které Vitalvibe jako výhradní dovozce do ČR distribuje a PROČ

Sunwarrior

Firma Sunwarrior vytváří revoluční proti-stárnoucí super potraviny, které byly původně vytvořeny pro atlety, kulturisty a nadšence zdravého životního stylu.

Vitalvibe nabízí od této firmy čistě přírodní BIO a RAW rostlinné proteiny v TOP kvalitě.

Tyto proteiny:

 • jsou v organické kvalitě
 • bez tuků, aditiv, barviv
 • jsou vyráběny patentovaným procesem studené extrakce, při výrobě nepoužívají žádná rozpouštědla, geneticky modifikované organismy, ozařování, umělá barviva ani konzervanty.
 • nenajdete v nich ani těžké kovy či pesticidy
 • obsahují všechny esenciální aminokyseliny ve vyváženém poměru a množství
 • jsou veganské, BIO a RAW, vysoce vstřebatelné a dobře stravitelné
 • rostlinné proteiny se skládají ze stejných aminokyselin jako ty živočišné, liší se však v poměru jednotlivých aminokyselin. Tyto kvalitní rostlinné proteiny vynikají lepší vstřebatelností, na rozdíl od živočišných totiž neobsahují nežádoucí složky, které mohou vstřebatelnost omezovat (například skryté tuky)
 • můžete si vybrat z mnoha druhů – neochucené, vanilkové, čokoládové
 • mají skvělou chuť – někdy pojídám proteinový prášek i samostatně nebo přidávám do smoothie a kaší a také z nich vyrábím RAW dezerty
 • jsou ideální pro ty, kdo chtějí budovat svalstvo, zredukovat podkožní tuk a zlepšit sportovní výkonnost
 • jsou vhodné pro mladé, staré, muže i ženy a to nejen pro vegany a vegetariány
 • jsou 100% rostlinné a zásadotvorné
 • protein Sunwarrior je z 98 % shodný s mateřským mlékem a honosí se 98,2% stravitelností, což z něj činí jeden z nejlépe stravitelných a efektivních proteinů v porovnání se sójovými a syrovátkovými proteiny.

blank

Vitalvibe nabízí 3 řady těchto proteinů s různým složením a různými příchutěmi:

A mezi další hodně zajímavé produkty od této firmy patří:

Mineral Rush  – vitamíny a minerály ve formě koloidního roztoku. Je vyroben z přírodních rostlinných zdrojů a neobsahuje žádné umělé látky. Tyto přírodní složky přicházejí ve formě plné rostlinných živin, jako je kyselina fulvinová, která napomáhá minerálnímu komplexu rychlému vstřebání a transportu do buněk, kde je to potřeba. Proto je nazýván “rush” – rychlý příval.

Je tvořen přírodními bio pěstovanými nebo divoce rostoucími rostlinami. Tyto přírodní zdroje se smíchají, aby vytvořily ideální čistě přírodní čerstvý super potravinový doplněk. Mocný komplex vitamínu B doplňuje celé spektrum minerálů a dalších nezbytných vitamínů pro lepší život.

A pak dále třeba VITAMÍNY PRO MUŽE a VITAMÍNY PRO ŽENY – zcela přírodní produkty, získané z čerstvých rostlinných zdrojů. Každá kapsle je tak v nejvyšší možné míře blízká přirozeným potravinám, které postrádáme, a je plná vitamínů, minerálů, rostlinných živin, enzymů a antioxidantů.

HEALTHFORCE

HealthForce Nutritionals je společnost, která se již 21 let zabývá 100% přírodními, veganskými, léčivými superpotravinami. HealthForce společně založili v roce 1990 Jameth Sheridan, D.H.M (lékař holistické medicíny) a Kim Sheridan, lékařka zabývající se přírodní výživou, oba etičtí vegané a výzkumníci v oblasti přírodní bylinné medicíny.

HealthForce Nutritionals umožňuje jednotlivcům zažít dramatické zlepšení zdraví pomocí ověřených TruGanic™, veganských, přírodních, superpotravinových produktů, které vyvinul a vybral Dr. Sheridan k dosažení plného zdraví a celkové kondice.

Mezi produkty, které od Healthsforce Vitalvibe nabízí, patří:

 • VITAMÍN C – jediné přírodní Céčko, které najdete na českém trhu najdete,
 • SCRAM – kůra na odstranění parazitů,
 • LIVER RESCUE – kůra pro očistu a regeneraci jater,
 • ENZYMY POSILUJÍCÍ TRÁVENÍ,
 • ANTIOXIDANT EXTREME,
 • VITAMINERAL GREEN – zelená kapsle obsahující velmi účinné, vstřebatelné a komplexní látky zcela přírodního původu složená ze spiruliny, chlorelly, kopřiva, přeslička, zázvor, pampeliška, ječmen, ovesná stébla, pšeničné klíčky, islandské řasy a enzymy – vhodné pro ty, kteří ještě nepřišli na chuť zelených potravin a chtějí využít jejich síly.

Zajímavost o Vitalvibe balení

Balení je speciální v tom, že na spodní straně pytlíku (u produktů balených s Vitalvibe logem) je harmonizační symbol květu života. Není vidět, ale rozhodně po energetické stránce s danou surovinou pracuje.

blank

Nebojte se vyzkoušet

Jednoduše nás jako rodinu baví se stravovat zdravě, přirozeně, s velkým obsahem životadárných potravin v top kvalitě a zjišťovat mnoho informací, které můžou ostatní inspirovat a motivovat třeba i k maličkým změnám, které jsou právě tak důležité. Zkuste tedy třeba někdy ochutnat a vyzkoušejte něco z nabídky Vitalvibe. Pokud by vám to totiž náhodou nechutnalo, tak můžete rozbalený sáček vrátit a vyměnit za jiný. Ve Vitalvibe je také spousta nadšenců a hlavně odborníků, kteří vám můžou s individuálním výběrem poradit a doporučit vám něco přímo pro vás.

   

A jaké jsou naše základní suroviny, které máme ve svém jídelníčku defakto denně?

Suroviny, které používáme často:
Detoxikační kůry, které si dopřáváme 1 – 2 ročně

Proč většinu RAW a BIO životadárných potravin nesmějí kojící a těhotné ženy a děti do 3 let?

Svět se zbláznil a je plný nařízení, směrnic, vyhlášek a ustanovení, kvůli kterým nemůže Vitalvibe mnoho ze svých čistých přírodních potravin nabídnout právě těhotným a kojícím ženám nebo dětem do 3 let. Pro mě je to velký paradox a spíš bych se bála v období těhotenství těch umělých potravin ze supermarketu plných éček, chemie a bůh ví čeho (je zajímavé, že tyto potraviny jíst můžeme). Takže je na každém, aby zvážil, co je pro něj dobré a co není.

Každopádně oficiálně doporučit přírodní potraviny nemůžeme. Moje osobní zkušenost je ta, že jsem během těhotenství jedla pouze BIO a RAW superfoods, zelené potraviny i proteiny, stejně tak v době kojení.

Moje zkušenost je také ta, že mi nepadaly vlasy (naopak mi ještě vyrostly – vizte zkušenost s MSM), Nea jsem kojila plně bez příkrmu 13 měsíců a celkem pak 2,5 roku než přišlo další těhotenství. Neo měl už v 8 měsících 8 zubů a nikdy nebyl nemocný, neměl bolesti bříška a nic mu nikdy nescházelo.

Ale je to vždy na každém z nás. Zodpovědnost je na nás.

Pokud vás článek a životadárné potraviny zaujaly a rádi byste jakoukoli formou spolupracovali právě s Vitalvibe, tak můžete kontaktovat přímo Honzu na jan@vitalvibe.cz.

A pokud byste se s námi chtěli setkat, tak každou poslední středu v měsíci probíhají ve Vitalvibe VEGEPARTY, které jsou spojeny vždy se zajímavou přednáškou. Vstup na vegeparty je za jídlo, které pak společně všichni sníme a navzájem se poinspirujeme nejrůznějšími recepty.

Pokud ještě neumíte nic moc vytvořit, nevadí, přineste třeba jen nakrájené ovoce či zeleninu. :-)

Informace o aktuální vegeparty vždy najdete na facebooku Vitalvibe.

A takhle Vegeparty vypadají:

blank blank blank

blank

blank blank blank

blank