Nejjednodušší skořicové vánoční RAW sušenky

Pokud milujete skořici, tak rozhodně tento recept vyzkoušejte. Je nesmírně jednoduchý, takže jej určitě zvládnete a vzniklé těsto je neprosto famózní. Navíc obsahuje jen 4 ingredience z nichž jednou z nich je právě skořice.

Miluju skořici a pokud se vám povede sehnat opravdu kvalitní skořici, tak recept dostane vyloženě jiný rozměr – skořicový :) Moje oblíbenou skořici kupuji v SONNENTORU a od té doby, co jsem si začala přidávat do dezertů, krémů či smoothie, tak nechci jinou. Nádherně vám provoní celý váš dezert a stačí ji menší množsví. Doporučuji vyzkoušet :)

Ingredience:

  • 150 gramů BIO zlatého lněného semínka nebo BIO ovesných vloček
  • 250 gramů BIO strouhaného kokosu
  • 25 gramů skořice
  • 4 – 6 polévkových lžic agáve

pb261502 pb261490 pb261500

Postup:

Všechny ingredience kromě agáve sirupu vložte do mixéru a umixujte lepkavé těstíčko. To pak dejte do mísy a doslaďte dle chuti a vytvořte si sušenky dle své fantazie:) Sušenky svojí chutí připomínaji známé LOTUS sušenky:)

TIP:

Pokud nemáte tzv. tiskátka na sušenky, tak stačí vytvořit kuličku a tu pak vidličkou jen přitlačit tak, aby vznikla placička s obtiskem vidličky. Případně můžete vidličku obtisknout ještě jednou, taby se vytvořila mřížka. Sušenky pak dejte na 15 minut do lednice a je hotovo.


Můj mixér

Protože se mě hodně lidí ptá, jak je to s mixéry a který mixér používám na svých kurzech a doma, tak jsem se rozhodla, že sepíšu svoji zkušenost a doporučení na mixér. Byla to dlouhá cesta a spousta hledání, než jsem našla toho pravého… :)

Článek k přečtení na mém blogu zde: Vše o mixéru, který používám na všech svých kurzech, videoreceptech a doma

Mixér můžete zakoupit v mém e-shopu a k němu si vybrat jednu z mých RAW kuchařek ZDARMA.


Nejprodávanější na Love of Raw

2019-11-22T17:24:59+01:00
Přejít nahoru