VIDEO: Čokoládové tipy, rady, zkušenosti – povídání o RAW čokoládě a naše příběhy

Nikam jinam nevtěsnala příroda takové množství živin na tak malý prostor, jako to učinila v případě kakaových bobů. Kakao, které je základním stavebním kamenem čokolády, pokrývá velkou část naší denní spotřeby živin. Patří sem bílkoviny, sacharidy, minerály jako fosfor a magnézium, a také mnoho vitamínů.

A protože čokoládu v RAW podobě opravdu milujeme, rozhodli jsme se pro vás natočit s mým partnerem Honzou celé video, ve kterém se dozvíte mnoho rad, tipů, zajímavostí a taky třeba to, jak si vyrábíme svoji vlastní tabulkovou čokoládu nebo třeba pralinky.

Já čokoládu miluju natolik, že jsem se rozhodla vytvořit i celý ebook, který je věnován právě jen raw čokoládě a čokoládovým receptům.

 

A není se co divit, jelikož můj muž se zase zabývá několik let sháněním té nejkvalitnější čokolády a jejím nejrůznějším formám. Tohle čokoládové dobrodružství nás oba velice baví a ochutnávání ještě víc.

U Honzi ve Vitalvibe tedy najdete vše od nepražených kakaových bobů, přes drcené kakaové boby v kokosovém nektaru, raw kakaový prášek, raw kakaové máslo, tabulkové raw čokolády a mnoho dalších kakaových dobrot a zdravých sladkostí (rawnella, carawmela atd.)

Video o živé čokoládě

A tady je naše povídání o čokoládě. Ve videu mluvíme o těchto tématech:

  • Zajímavosti o čokoládě
  • Zajímavosti ze zpracování čokolády
  • Jaké jsou rozdíly mezi RAW čokoládou a 70% – 99% čokoládami z obchodů nebo třeba RAW kakaovým práškem a klasickým kakaem
  • Naše zkušenosti a příběhy s RAW čokoládou
  • Kakaové ceremonie
  • Tipy na naše oblíbené čokoládové recepty
  • Co všechno budete potřebovat pro výrobu vlastní tabulkové čokolády, pralinek nebo třeba domácí nutely?
  • Kakaové máslo a jak jej používat
  • Vitalvibe a jejich výjimečné RAW čokoládové produkty – co vše můžete ve Vitalvibe objevit a ochutnat

Proč si dopřát právě živou čokoládu? Vysoká výživná hodnota čokolády závisí na její kvalitě a zpracování. Živá čokoláda je vyrobena z tepelně nezpracovaných kakaových bobů, a proto má tak obrovskou výživnou sílu a je jednou z nejdokonalejších superpotravin na světě.

Obsahuje koncentrované množství minerálů, vitamínů a také enzymů. Naše tělo tak tuto čokoládu dokonale využije a vezme si z ní maximum toho, co obsahuje.

A protože i hořká čokoláda vám osladí život, tak vám přejeme krásný sladký život plný radosti, harmonie, úsměvů, čokoládové vůně a také plno zábavy při tvoření vlastních čokoládových směsí.

Zuzka a Honza

  

2019-04-06T08:03:00+01:00
Přejít nahoru