V rámci vesmírných spoluprací jsme na začátku roku 2021 začali pracovat na projektu zaměřeném na dlouhověkost. Rozhodli jsme se propojit naše vědomosti ohledně stravování, těla, vědomého pohybu, zdravých návyků a frekvenční terapie a vše jsme propojili do projektu Vitalvibe Longevity.

Pro mě je téma dlouhověkosti spojené hlavně s vitálním způsobem žití a prožívání života ve zdraví a plné energii. Chceme vás inspirovat tak, abyste začali postupně dělat malé kroky, které vám ve finále můžou naprosto proměnit nejen zdraví, ale i celý život.

I proto jsme vydali praktickou knihu 7 návyků dlouhověkosti, která vás vrátí k tomu nejzákladnějšímu. Dýchání, spánku, vodě, jídlu i pohybu. Skrze jednoduché návyky vás dovede k lepšímu zdraví a vitalitě. Zároveň vám otevře cestu k fascinujícím poznatkům o dlouhověkosti.

Hlavní zaměření projektu ale aktuálně stojí na 25 letech zkušeností a vývoje v jedné z našich rodinných firem, která se zabývá frekvenční terapií. Právě díky těmto zkušenostem jsme vyvinuli a certifikovali přístroj Vitalvibe Frequency™.

Co je Vitalvibe Frequency™?

Pro mě je to jedna z naprosto úžasných možností, jak své tělo podpořit v maximální regeneraci na buněčné úrovni, urychlit hojení a nastavit dokonalé prokrvení a okysličení těla.

Já osobně mám z touto metodou mnohaleté zkušenosti, díky kterým mi dává obrovský smysl a význam frekveční terapii uchopit i pro generaci lidí, kteří vnímají důležitost prevence, každodenních zdravých návyků a maximální péče o své tělo.

blank

Produkt vznikl díky spolupráci firmy mého táty, která se již 25 let zabývá vývojem a výrobou frekvenční terapie zvané magnetoterapie, a naší firmy Vitalvibe.

Rozhodli jsme se přinést tuhle přírodní léčebnou metodu generaci lidí, která si již uvědomila, jak je důležité vzít si zodpovědnost za své zdraví do svých rukou.

Pracovali jsme na uvedení celý rok, jelikož jsme museli i s naším přístrojem projít potřebnou certifikací a celý projekt se rozrostl do názvu Vitalvibe Longevity.

Rozhodli jsme se tématem zabývat opravdu do hloubky a přinést vám nejen tuhle metodu, ale i mnoho dalších zdravých návyků, které ve svém komplexu anebo i samostatně pomáhají k udržení vitality a zářivého zdraví.

Celý princip fungování přístroje Vitalvibe Frequency™ najdete na webu: vitalvibe-longevity.cz/jak-funguje-vitalvibe-frequency/

blank

Jak jsem se k magnetoterapii dostala já?

Hned po vysoké mi můj táta navrhl spolupráci v jeho firmě s produktem, který byl podle něj tím nejlepším, čím jsem se mohla do budoucnosti zabývat.

Táta je velký vizionář, založil mnoho firem a projektů a má dar vidět o mnoho kroků vpřed. Jak v obchodní sféře, tak v životě.

blank

Tenkrát jsem řekla ano. Neměla jsem žádný zdravotní problém, ale chtěla jsem se nějak přesvědčit o funkčnosti této metody. Jelikož tyhle přístroje používají i profesionální sportovci, aby rychleji regenerovali a případně si řešili nejrůznější sportovní úrazy, rozhodla jsem se vyzkoušet magnetoterapii po běhu.

Šla jsem běhat po delší době, jelikož jsem za sebou měla státnice na právnické fakultě. Běhala jsem hodinu a už večer po běhu jsem cítila, jak cítím únavu v nohou a velké ztuhnutí.

Rozhodla jsem se aplikovat magnetoterapii na jednu celou nohu a druhou dát mimo podložku.

Druhý den jsem zůstala v údivu, jelikož ten rozdíl stavu mých nohou byl jednoznačný. Noha, na které jsem aplikovala magnetoterapii, byla defakto bez jakékoli známky toho, že jsem byla běhat. Zato druhá noha byla naprosto bolavá a namožená.

Ten den jsem kulhala. A tak jsem si opět večer dopřála magnetoterpii i na druhou nohu a vše odeznělo.

Touto jednoduchou zkušeností začala moje cesta s magnetoterapií. Začala jsem ji studovat a založila projekt Renaissance, díky kterému jsem pomohla mnoha lidem a institucím, natočila desítky videí s doktory, primáři a organizacemi, kteří mi posdíleli jejich praktickou zkušenost s magnetoterapií.

Každý úspěch a každá pomoc byla pro mě velkým hnacím motorem zabývat se touto metodou dál. Nastoupila jsem poté i do vedení naší výrobní společnosti na pozici ředitele obchodu a podílela jsem se i na vývoji nového typu generátoru magnetických pulzů.

blank

Po několika letech jsem odešla za dalším svým snem a začala propagovat a učit živou stravu. Nasbírala jsem mnoho zkušenosti ohledně celostního přístupu ke zdraví. Vzniklo Love of Raw a také jsme začali společně s mým mužem Honzou tvořit ještě více společně i ve Vitalvibe.

Po mnoha letech přišel impulz uchopit tyto vědomosti, spojit je s know-how naší rodinné firmy a přinést produkt Vitalvibe Frequency™ v rámci celého projektu Vitalvibe Longevity.

Jsem sama zvědavá, co všechno nám projekt na životní cestě přinese. Už teď píšeme články, kde se tématu dlouhověkosti věnujeme hodně do hloubky, vydáváme podcast Longevity, chystáme videa, webináře i živé akce.

Naše plány jsou veliké a moc se těším, co všem vám dál budeme moci z této oblasti předat za poznání.

Vše důležité o přístroji Vitalvibe Frequency™ se dozvíte na vitalvibe-longevity.cz