Miluji přírodu a cítím s ní obrovské propojení, a tak jsem se rozhodla, že chci vyvážit svůj nápad s prodejem mixérů a přírodě něco darovat zpět. Za každý prodaný kus mixéru, a také za prodej mého kompletního online kurzu raw food, vysadím jeden strom. Na spolupráci jsem se domluvila přímo Lesy města Brna, a.s. a budu ráda, když vás bude něco takového inspirovat i pro vaše projekty a vymyslíte v rámci svých aktivit také něco navíc pro přírodu.

 blank blank blank

Tento nápad jsem nosila v hlavě už dlouho, jen jsem nevěděla, jak ho realizovat, co vlastně sadit, kde sadit a jak sadit, aby to bylo v souladu s přírodou, lesy, krajinou a bylo to legální. A tak nás s Honzou, mým parterem, napadlo, že oslovíme přímo Lesy města Brna a domluvíme se s nějakou lesní školkou na spolupráci. A  protože i on chtěl už dlouho něco takového udělat v rámci své firmy VITALVIBE,  která vozí do ČR BIO a RAW životadárné potraviny v top čisté kvalitě, tak šlo velice rychle.

blank blank  blankblank

Spolupráce se povedla lehce domluvit, a tak jsem se rozhodla, že vysadím stromy i za prodané mixéry zpětně a že na svoje stránky nainstaluji počítadlo, kde uvidíte, kolik stromů se díky Love of Raw prodaným produktům podařilo vysadit.

A jak to bude prakticky fungovat?

Výsadba stromů bude probíhat 2 x ročně s tím, že vždy pošlu všem, díky, kterým se stromy zasadili, pozvánku na setkání v lese, kde se jednak budete moci podívat na vysazené stromky, ale také nám vždy někdo z lesníků připraví zajímavou přednášku o lese a o tom, jak les funguje a já zase připravím malé pohoštění.

Cílem bude se jen tak setkat mezi stromy, dozvědět se více o fungování lesa a ochutnat nějaké z mých raw dobrot.

O akci budu vždy informovat prostřednictvím pozvánky mailem a na facebooku. Předpokládáné termíny akcí budou vždy během dubna a září/říjen. Přesný termín mi upřesní lesníci vždy až v době, kdy budou ty nejlepší podmínky pro výsadbu.

blank blank blankblank

Pokud byste se chtěli domluvit na nějakém obdobném projektu pro přírodu, tak kontaktujte Lesy města Brna nebo Lesy města ve kterém žijete či třeba Lesy České republiky.

S úctou, pokorou  láskou k přírodě a stromům

Zuzka, Honza, Neo a Noemi

 

ZDE BUDU ZVEŘEJŇOVAT AKCE V LESE:

První akce se bude konat během dubna ( termín bude upřesněn) a to poblíž Lelekovic, kde bude vysazených prvních cca 500 stromů, které budeme sázet i za zakoupené mixéry a onliny kurzy zpětně.

 

Strom k mixéru Omniblend